• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cfare ju ka ber per te qeshur. :p

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
3,855
Reaction score
112
Points
63
Gjyshi nevrik..:p

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=ctc7xAkgAQ0[/ame]
 

Adea

Super Anëtar
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
3,124
Reaction score
24
Points
38
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=TZGgrb5eRws[/ame]Adea
 

Lea

Duaj né di te duash!
Anëtar
Sep 4, 2017
Postime
9,337
Reaction score
115
Points
63
Location
Pran saj, sot e pergjithmon :)
Vajza dje, dola per te ber pazar e lash tim shoq me te, u vonova 1ore e 30min fiks, kur vi ne shtepi shkoj per te mar gocen me rri serioze mahh, ju afrova per ta ber qe te me qeshte ic,......
Vjen im shoq si garip, i buzeqesh e kjo mistrece fillon e qesh me ze me te 😡
Pash tim shoq, e fjala qe me doli me gjith shpirt ishte: Ne te lenca me me gocen po me vrit sma var me tani 😅
Vetem kur ka qeshur me te madhe, o Lea mami eshte xheloze e ajo mistrecja ime qeshte sikur e kuptonte 🥰😍
 
Anëtar
Aug 30, 2012
Postime
2,705
Reaction score
92
Points
48
Vajza dje, dola per te ber pazar e lash tim shoq me te, u vonova 1ore e 30min fiks, kur vi ne shtepi shkoj per te mar gocen me rri serioze mahh, ju afrova per ta ber qe te me qeshte ic,......
Vjen im shoq si garip, i buzeqesh e kjo mistrece fillon e qesh me ze me te 😡
Pash tim shoq, e fjala qe me doli me gjith shpirt ishte: Ne te lenca me me gocen po me vrit sma var me tani 😅
Vetem kur ka qeshur me te madhe, o Lea mami eshte xheloze e ajo mistrecja ime qeshte sikur e kuptonte 🥰😍
Na mbushe me dashuri na mbushe.
 
  • Like
Reactions: Lea

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
18,104
Reaction score
387
Points
83
Me dergoi shoqja ime e ngushte kete foton mbreme, kur po bisedonim dhe e pyeta se cfare po hante. Pjesa komike qendron tek piruni qe eshte i imi. 😜

08AFE3A5-8D2E-4BD9-8A97-11D77A93B59A.jpeg
 
Top