• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cfare ju ka ber per te qeshur. :p

Xhenet

Amoureus ❤️
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
1,417
Reaction score
739
Points
113
Location
Ne mes endrrave dhe realitetit
Tamam!! Keshtu thoshte edhe njeri qe njoh une. Megjithese s’me eshte dukur kurre per te qeshur e thene seriozisht. 😊
Edhe mua kur lexova ma kujtoj nje te aferm nga familja mamit qe eshte me te meta , kur kish vdekur nje tjeter i aferm i tij motra e tij e theret dhe i thote ngushllime vella, dot shkosh ne vorim ?
Ai ja kthen pse te shkoj, ai a dot vjen timin ? Motra i kish thene ai jo por vellau i tij po. Ky ja kishte kthy eh atehere po shkoj pra. Me lot kur me tregonte tezja.
 

Prudence

V.I.P
Anëtar
Jul 25, 2012
Postime
7,475
Reaction score
903
Points
113
evazioni fiskal ne Itali.119 miliard euro. E ne presim te reflektojne keta tanet. -qesh-
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
27,153
Reaction score
1,062
Points
113
Location
ne NYC
UFC champion Bryce Mitchell: “Donald Trump, I’m up here in DC. If you need help whooping some politician holler at me brother. I’d do it for free“

 
Top