• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cfare ju ka ber per te qeshur. :p

SystemA

Larg...KANCEROSAVE
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,176
Reaction score
786
Points
113
Adolf Hitleri dhe Stalini nuk do të paditeshin kurrë nga SHBA .. nëse do të kishin pasaportë amerikane -qesh--qesh--qesh-

PS....ka AKOMA njerez te ZGJUAR dhe me humor Gjermania.

INSHALLAH nuk asht noi shpijun rus``chairhide``
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
19,209
Reaction score
1,488
Points
113
Mbase e kam gabim, por keto fazat eliminatore te konkurseve qe shfaqen direkt ne tv mua me duken forma me e ulet e bullying.
Disa persona qe marrin pjese aty, qofte ne shqiperi apo neper bote duket qarte qe jane me te meta mendore. Gjynah!!
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
50,088
Reaction score
1,759
Points
113
Është e vjetër kjo o Mandi, e kam prurë këtu unë që para 1 apo 2 vjetësh se nuk e mbaj mënd mirë.
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
50,088
Reaction score
1,759
Points
113
Kush është në kërkim për shokun e jetës nga femrat e forumit ja ku e kan një nga "fshati" i cool - lahutarit. 🤣 🤣


 

SystemA

Larg...KANCEROSAVE
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,176
Reaction score
786
Points
113
Kush është në kërkim për shokun e jetës nga femrat e forumit ja ku e kan një nga "fshati" i cool - lahutarit. 🤣 🤣


A nuk asht prej Puke...ahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa``Ec``
 
Top