• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cfare kan gatuar te tjeret per ne sot?

Khaleesi

V.I.P
Anëtar
May 5, 2014
Postime
5,665
Reaction score
65
Points
48
Kjo eshte tema ku mund te cojm photo dhe receta te gatimeve qe kan bere te tjeret per ne. Shembull: ushqim qe hengrem ne restorant sot. Vezet e zjera qe gatoj burri etj :d

`thankyou`
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
4,513
Reaction score
575
Points
113
Te befte mire Yoko!

Cevice bej shpesh. Por mish te marinuar deri ne pjekje nuk kam ngrene ndonjehere.

Si e ben?

El
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
19,222
Reaction score
1,515
Points
113
Faleminderit Adea, Por nuk e kam gatuar une ( ne i thencin gatim) steak tartare.
Por s'me pelqen. Edhe cevice qe di te bej mendoj qe eshte overrated. Mbase ngaqe s'me pelqejne shume gjerat e tharta.
Me pelqejne me shume djegset, ato pervelimet fare.
 

Linda

❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
4,405
Reaction score
359
Points
83
Mbas pishinave jam e ftuar diku,që kshtu sot do ha qyl,nix gatim:D

@SystemA, atë verën do e kisha pi me kënaqësi:)
Për groshët herë tjetër se koha po na mban si behar:D
-gezuar-
 

SystemA

Larg...KANCEROSAVE
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,233
Reaction score
816
Points
113
Mbas pishinave jam e ftuar diku,që kshtu sot do ha qyl,nix gatim:D

@SystemA, atë verën do e kisha pi me kënaqësi:)
Për groshët herë tjetër se koha po na mban si behar:D
-gezuar-
TAMON....knej ka ne qe dje eshte lageshti dhe i ftohti te hyn ne palce.
Tashti....bleva pizza dhe nje VERE FANTASTIKE qe ka FITUAR ....Berliner WEIN TROPHY apo cmimin GOLD im Jahre=2019-te,dhe EMERTOHET>>>>ESPIRITU de CHILE.
VAMOS.
Tek Netto e ke per....2.99 euro.
PS.....bofsh QEJF se kom ne groshe te KUQE.
ALE....-gezuar--hug-
IMG_20200118_165605[1].jpgIMG_20200118_165640[1].jpgIMG_20200118_165649[1].jpgIMG_20200118_165711[1].jpg
 
Top