• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Degjenerimi masiv qe vjen nga Perendimi.

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
4,513
Reaction score
570
Points
113
Po, per ju katunaret anadollakë, liria e femrës kurvëri quhet....femrat nuk jane plaçkë e askujt, vendosin vetë per jeten e vet po aq sa meshkujt!
Nuk quhet kurveri deri sa te kryhet tradheti bashkeshortore ose tradheti ndaj personit me te cilin bashkjetojme!

El
 
Top