• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

eksperimet ( platforma re qenka me probleme ). Ju si mendoni?

Gi de Masha

V.I.P
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
13,755
Reaction score
485
Points
83
Location
Danimarkë
eksperimet votimi

kjo formë qenka si te forumi ******** Atje nuk më ka pëlqyer!
që i bie, nuk po më pëlqen as këtu.

Ka shumë mangësi, do t'i them por më vonë
 

Gi de Masha

V.I.P
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
13,755
Reaction score
485
Points
83
Location
Danimarkë
Mandi ku gjenden opsionet për të bërë pyetjet?
U dashka kryer kurs për këtë platfomën e re!

Unë mendoj se Platforma e re do ta dëmtojë forumin!
 

Esther

∞∞∞∞∞∞
Staff member
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
5,868
Reaction score
263
Points
83
Location
Zero-Free-Time Zone
Adem,
Nuk eshte nevoja te hapesh teme tjeter. Ke temen origjinale ku Mandi ka thene te sjellesh cdo problem dhe pyetje. Zoteria eshte akoma duke punuar me forumin sic ka deklaruar dhe aty prandaj beni pak durim.
 

Venom

Chill
Anëtar
May 16, 2018
Postime
6,076
Reaction score
479
Points
83
Location
Albania
Keto kapricot jane budallallik, mbas nja 2-3 ditesh perdorim do ta kuptoni se eshte shume e thjeshte dhe kjo platforme eshte shume here me e mire sepse ofron gjithmone risi dhe updates.
 

Gi de Masha

V.I.P
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
13,755
Reaction score
485
Points
83
Location
Danimarkë
Adem,
Nuk eshte nevoja te hapesh teme tjeter. Ke temen origjinale ku Mandi ka thene te sjellesh cdo problem dhe pyetje. Zoteria eshte akoma duke punuar me forumin sic ka deklaruar dhe aty prandaj beni pak durim.
s'e paskam parë këtë temë.
fundja pak ka rëndësi.
faleminderit që më sqarove.
 

Gi de Masha

V.I.P
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
13,755
Reaction score
485
Points
83
Location
Danimarkë
Keto kapricot jane budallallik, mbas nja 2-3 ditesh perdorim do ta kuptoni se eshte shume e thjeshte dhe kjo platforme eshte shume here me e mire sepse ofron gjithmone risi dhe updates.
koha do ta dëshmojë!
faleminderit edhe ti që u ngjalle!
 

Erdhi Dimri

me ortekë
Anëtar
Sep 9, 2017
Postime
891
Reaction score
35
Points
28
Location
Upstate NY
E paska zene virusi i fejsbukut forumin... duhet me prish gjumin robi qe te shikoje se kush i beri lajka...

Per hajer dhe larg termeteve!
 
Top