• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

FAKTE: Pas tërmetit Turqia arrestoi 279 zyrtarë, ndërtues dhe urbanistë / Po Shqipëria?

Smokkie

V.I.P
Anëtar
Oct 6, 2015
Postime
1,086
Reaction score
70
Points
48
Europa po moj ..
Thuaj duhet te cohet populli ne kembe: do besh shtet apo te iqme nenen?
Populli, jo basha apo moni.
Por populli eshte fukara dhe historia tregon qe sa me fukara aq me budalla je. Jane te lidhura fukaralleku me budallekun.
 

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
25,104
Reaction score
332
Points
83
Populli ne kembe per c’fare ? Se na cudite
 

Smokkie

V.I.P
Anëtar
Oct 6, 2015
Postime
1,086
Reaction score
70
Points
48
Per nje jete me te mire o vajze. Termeti eshte ceshtje ne zhvillim e siper por se shpejti di harrohet. Ne kembe per prokuroret e korruptuar psh, per gjykatesit e korruptuar, per deputetet me te kaluar kriminale dhe me nga 5 emra etj etj.
 

Smokkie

V.I.P
Anëtar
Oct 6, 2015
Postime
1,086
Reaction score
70
Points
48
Jashte teme por meqenese eshte pyetja "po shqiperia". Dhe mendimi im ishte shqiperia nje mut.
 

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
25,104
Reaction score
332
Points
83
Per nje jete me te mire ... nuk behet duke i mbushur xhepin tjetrit me rryfshete, per interesa personale ( flas per popullin) Ku do te thote qe bashkepunojne bashke.

As duke u mbytur njeri me tjetrin...e duke vrapuar pas injoranteve te propagandes dhe urretjes.

Per nje jete me te mire ... duhen hapur e krijuar strategji te reja , duke bashkepunuar nder vete e me shume pale .. dhe duke u ndergjegjesuar .
 

Pirati

Aga i Lugines
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
9,962
Reaction score
291
Points
83
une mendoj, qe me kete senzibilizim opinioni, Durresi dhe qytetet e goditura do te marrin donacionet per rindertim, sepse ka vullnet dhe deshire per tu ndihmuar.
 
Top