• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Federica Mogherini, vizitë zyrtare në Tiranë

Fshatari

No vip
Anëtar
Jul 27, 2013
Postime
8,029
Reaction score
830
Points
113
Përfaqësuesja e lartë për politikë të Jashtme në BE, Federica Mogherini do të jetë sot dhe nesër në Tiranë, në kuadër të Samitit të Brdo Brijunit, që do të zhvillohet nesër.
Mogherini mbërrin sot në orën 16.30, ku do të pritet nga Kryeministri Edi Rama. Pas takimit do të mbajnë një konferencë për shtyp.
_______________________________________________________

https://zeri.info/aktuale/258491/federica-mogherini-vizite-zyrtare-ne-tirane/
_______________________________________________

Federica Mogherini merr një lajm shumë të keq


Policia italiane ka arrestuar 21 persona në një operacion të madh në Romë, të cilët shpërndanin kokainë në lokalet e natës.
Armë dhe drogë u sekuestrua gjatë operacionit
Ajo quhet Gaia Mogherini, dhe është vajza e vëllait të Federica Mogherini, përfaqësuese e lartë e BE-së për punët e jashtme.
Vajza, 28 vjeçare, është lënë në arrest shtëpiak me akuzën për posedim të lëndëve narkotike. Gaia Mogherini edhe në tetor të vitit 2016 u arrestua për të njëjtën akuzë.

Bota Press - 07/03/2018
_____________________________________
http://botapress.info/federica-mogherini-merr-nje-lajm-shume-te-keq-video/
________________________________________

Mos ka ardh me u furnizue per here te fundit me kokaine te edi rama se ditet i ka te numruara !
 
Top