• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Filmi i fundit qe keni pare .

Performer

Sweet
Anëtar
Nov 8, 2016
Postime
19,335
Reaction score
161
Points
63
Pame Terminatorin , cunit i pelqeu shume , dhe mua gjithashtu , sa jan plakur dy personazhet e vjeter por prap cool. nje moment kur tha Arnoldi jam "extremely funny" … me shume serjozistet , filloi te qeshte e gjithe salla :D

 

Marya

V.I.P
Anëtar
Mar 31, 2011
Postime
5,573
Reaction score
122
Points
63
La reine de neige
mezi se prisnin femijet
torture ne nje salle plot me femije , kush qante , kush qeshte , kush uleriste se kishte frike , apo kisha nje femij nga mbrapa qe gjithe kohes me qellonte me shkelma tek karrigia nga mbrapa
por filmi ishte i bukur , ja vlente
 

Attachments

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
18,066
Reaction score
367
Points
83
1. Maleficent 2 (film i mire)
2. The Terminator ( me stupid s'ka ku te shkoje)

Tek ky i dyti shkova me nje shoqe, e cila s'kishte pare asnjehere terminator as 1 as 2 as 29. Lol
Edhe u rehatuam e filloi filmi. Del nje terminator nga uji por jo i mbushur, vetem skelet hekuri me nje gun ne dore dhe syri i majte i kuq qe i ndriconte, edhe kjo shoqja ime klithi: wtf?! Une qesha, se mendova cfare prisje ti?
A ikim tha? Po rrime edhe icik- i thashe, pastaj e shtyva edhe per nje cike ... e keshtu me radhe sa mbaroi filmi me stupid i hollivudit. Linda Hamilton jo se ka qene ndonjehere e re dhe e bukur, por ishte katandis keq fare. Po ashtu edhe Schwarzenegger.
Humbje kohe ( per mua). :)
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
18,066
Reaction score
367
Points
83
Pashe mbreme “The Irishman”,me katershen legjendare. Such a great movie!!
Rekomandoj ta shihni, por zgjidhni kohen e duhur, sepse eshte 3 ore e gjys film.

 

Fshatari

No vip
Anëtar
Jul 27, 2013
Postime
7,270
Reaction score
230
Points
63
Pame Terminatorin , cunit i pelqeu shume , dhe mua gjithashtu , sa jan plakur dy personazhet e vjeter por prap cool. nje moment kur tha Arnoldi jam "extremely funny" … me shume serjozistet , filloi te qeshte e gjithe salla :D

Termet film !
 

Fshatari

No vip
Anëtar
Jul 27, 2013
Postime
7,270
Reaction score
230
Points
63
Pashe mbreme “The Irishman”,me katershen legjendare. Such a great movie!!
Rekomandoj ta shihni, por zgjidhni kohen e duhur, sepse eshte 3 ore e gjys film.

Ketu po shkruen qe e ke pa 5 minutes ago ! Ti po thue pashe mbreme !
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
18,066
Reaction score
367
Points
83
I muajve te fundit.
Meqenese kam pare disa filma te se madhes Judy Garland mund te them me bindje qe Renee Zellweger ka bere nje pune te shkelqyer. 🌟🌟🌟🌟🌟
Judy Garland: Frank Sinatra’s here?
Mickey Deans: Frank is great, but he is no Judy Garland.


Doctor: Do you take anything for depression?
Judy Garland: Four husbands. It didn’t work.
 
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
13,108
Reaction score
189
Points
63
"Mama mia" me shume si komedi ne fakt por qe filmi eshte xhiruar ne nje ishull grek dhe tregonte pamje fandastike...
 

Ajnej

Restaurator Orbis
Staff member
Anëtar
Jul 24, 2011
Postime
3,088
Reaction score
54
Points
48
Location
Dardania Parva
2. The Terminator ( me stupid s'ka ku te shkoje)

Linda Hamilton jo se ka qene ndonjehere e re dhe e bukur, por ishte katandis keq fare. Po ashtu edhe Schwarzenegger.
Humbje kohe ( per mua). :)
Për besë Schwarzenegger dukej më i ri se para 30 vitesh; (në fakt ngjante si 40 vjeçar këtu) e kjo Hamiltonka, kjo ngjante si gjyshja e tij! Film koti por ata qe kane qenë fansa të Terminator, e shohin nga nostalgjia. Se këtu s'kishte çfarë të shihje - ishte një futja pordhë majtiste që të t'bëjë me diare...
 

Hawk

V.I.P
Anëtar
Nov 24, 2014
Postime
6,842
Reaction score
115
Points
63
Pashe mbreme “The Irishman”,me katershen legjendare. Such a great movie!!
Rekomandoj ta shihni, por zgjidhni kohen e duhur, sepse eshte 3 ore e gjys film.

Ku mund ta shoh, vetem ne netflix?
 

SystemA

Larg...KANCEROSAVE
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
47,185
Reaction score
291
Points
83
Das neueste Gerücht über den kommenden Star Wars Film "The Rise Of Skywalker" lautet, die Zuschauer sind bei einem Test-Screening in Los Angeles aus dem Kino gelaufen.


FAZIT:
Kein Wunder, ist doch eine reine Frauenriege unter der Führung von Kathleen Kennedy für die Produktion zuständig, die ihre feministische Botschaft und Agenda in den Filmen durchdrückt.

PS....nuk vrej une PROSTITUCION made in hollyLESH(ishte DIKUR).

Kshu kot....e riparune Emin Durakun????????

Noten.....arschFICKER.

SarWarsKennedy2.png
 
Top