• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Filmi i fundit qe keni pare .

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
26,902
Reaction score
1,189
Points
113
- Serenity -
 

Bogota

𝖕𝖚𝖊𝖉𝖔 𝖞 𝖑𝖔 𝖍𝖆𝖗𝖊́
Anëtar
Sep 16, 2019
Postime
591
Reaction score
195
Points
43
Engjelli ra ;)
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
7,718
Reaction score
623
Points
113
Location
Agjenti i Shërbimeve Sekrete Mike Banning kërkohet për vrasjen e mbetur në tentativë të Presidentit dhe i duhet t'i shmanget FBI-së, teksa përpiqet të zbulojë kërcënimin e vërtetë

 

BlueRose

V.I.P
Anëtar
Jul 20, 2011
Postime
5,641
Reaction score
167
Points
63
Si ishte Blue? Ja vlente?
Mua me pelqeu megjithese varet edhe nga kategorite e filmave qe pelqen gjithsecili. Per nga menyra si ishte trajtuar maredhenia e dy motrave, Elses dhe Annes, menyra se si Elsa e menaxhoi te gjithe situaten, nderhyrja decisive e Annes, batutat e Olaf, vendimi i Elses ne fund te filmit, e bene filmin shume interesant. Ai i dashuri i Annes ishte kot aty, mund edhe ta kishin hequr do kishin bere mire.

PS. Nese s’e ke pare filmin me lart: Angel has fallen, duhet ta shohesh : )
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
19,117
Reaction score
1,389
Points
113
Ku eshte? Netflix apo theaters??
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
19,117
Reaction score
1,389
Points
113
Ok, do shkoj, sepse shoh qe luan edhe Christopher Plummer. ❤
Thanks!!
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
7,718
Reaction score
623
Points
113
Location
Presim te dali sa me shpejt

 
Top