• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Filmi i fundit qe keni pare .

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
5,330
Reaction score
512
Points
113

Kto arabet, gjithnje te shitur kane qene dhe jane,

Izraeli i iq para, mrapa, majtas, djathtas, lart e poshte,

;)
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
19,242
Reaction score
1,545
Points
113
Pse duhet te rrej?

Dukem si genjeshtarpatollogjik gje?
Nuk kisha dyshimin me te vogel qe po genjeje. Ishte me shume pyetje retorike, mu be qejfi qe e kishe pare dhe po u beja gati ta diskutoja me ty. Po nejse... iku.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
5,330
Reaction score
512
Points
113
Nuk kisha dyshimin me te vogel qe po genjeje. Ishte me shume pyetje retorike, mu be qejfi qe e kishe pare dhe po u beja gati ta diskutoja me ty. Po nejse... iku.
Do te dish, c'mesime percin filmi?

1) nese dike vertet e do, me mire mos unmarto.
2) ne jeni te martuar, per nje plesht mos digj jorganin...
3) te dashurosh, do te thote qe unin ta sakrifikosh...
4) ndahu me mirekuptim, qe qe avokatet te mos kene defrim...
5) nena femine mos e perdorni si arme, per egontuaj..
6) me mire nje mashkull nen vete si burre, se ste ben llafe kurre...

Dhe sexy me i sigurte eshte gjithnje ai me gishtrinj...

P.s

Adem shoferi, aktori me i mire i filmit.
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
19,242
Reaction score
1,545
Points
113
Fillova sezonin e ri te 'Grace n Frankie'

 
Top