• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Fundi i botës në 16 Mars 2880

Linda

❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
4,613
Reaction score
588
Points
113
E meson nga fb,tw,wapp,nuk te le njeri pa info :p
 

Fshatari

No vip
Anëtar
Jul 27, 2013
Postime
7,913
Reaction score
715
Points
113
Dakort e bllokoj une, por si do t'a mesoj ndryshe , se cfare do te ndodhe ne 2880 me ju & forumin ?! :unsure:
Ne 16 mars te 2880 s'do kete me coronavirus ne Wuhan ! Gjuha me e vjeter e planetit(shqipja pra) do jete gjuhe zyrtare egjithe ssystemA diellor!
legjenda do te jete moderator te rubrika e Tetoves, e Pirati supermoderator i Lugines...edhe i guri i vockel ka me ra n'Atlantik e ka me na sperkat e ka me bo qull. Beaute do i mungoje forumit kurse YOKO do te jete e vetmja experte e filmografise holivudiane...
 

*ARiel*

Tip i qetë
Anëtar
Apr 12, 2013
Postime
6,246
Reaction score
606
Points
113
Location
Planet earth
Me thoni se cilat tema, duhet te bllokoj
Ju lutem.
Se nuk mbaj dot me...-lutem-
Me eshte bere truri allci e patinuar...

Dmth, qe te sqarohemi, e kisha llafin : O do e gjej se cfare do e shkaktoje fundin e botes, o plas !
Per inat, jo per...gje.
Mos ki frike Meri
 

Viking

*𝖀́𝖑𝖋𝖍𝖊𝖉𝖓𝖆𝖗*
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
11,710
Reaction score
851
Points
113
Location
ᛖᛞᛗᛟᚾᛞ
Imagjino tema o hap ne 2013 shtate vjet i o dasht me ardh deri ktu !!
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
51,069
Reaction score
2,495
Points
113
Icik larg e paskan lon...
Po ç'thua, ja ku është, erdhi. 😜
Numëro pak avash deri në 100,000 me sy mbyllur, kur të hapësh sytë je në vitin 2.880 me kalendarin forumor.
 

Pirati

Aga i Lugines
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
10,517
Reaction score
926
Points
113
Hyhyhyyyyyyyyyy ne Marsin e 2880, njerezimi jane duke e shikuar nga ndonje galaktike qeter me Teleskope boten dhe duke shikur se e bene m.. dhe e mbaruan ne kontajner pleherash planetin e tokes.

E keqja, tjeter eshte qe kur te perplasen pastaj me Armagedonen ``fumato`` qe thermiat e atyre plehereva do shperndahen kosmosit dhe perseri ti arrijne ke agjene be planeta tjeter ku jane shperngulur njerezimi.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,766
Reaction score
1,092
Points
113
Me ne fund...............dihet se kur do marri fund bota,apo gjegjesisht me 13.04.2036.Ne kete dite Asteroidi Apofidis do perplaset me token,apo siper kryeve.Me nje diameter prej 325 metrash,ndikimi do te korrespondonte me shperthimin e....................1MILION TON TNT.
Me fjale te tjera...............NE jemi te SIGURT ne kete SHEKULL.
PS....sidoqofte, JU duhet te shenoni 13 Prillin me guxim apo pa u tut ne kalendar.................-qesh--qesh--qesh-

Hmmmmmmmmmmmmmm


FUCKING IRON MAIDEN.
 
Top