• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Fustana kostume te qifteve origjinale dhe qesharake

Xhenet

Amoureus ❤️
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
1,417
Reaction score
744
Points
113
Location
Ne mes endrrave dhe realitetit
Ta marim kete teme si loj ? :d
Jeni ne prag te marteses dhe butiku ku do bleni fustanin apo kustumin ju propozon vetem keta modele, cilin do ta zgjidhnit ? Ju deshiroj argetim te kendshem :)
 
Top