• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Gëzuar festën e Kurban Bajramit - 2019

Onyx

Unpredictable
Staff member
Anëtar
Mar 27, 2016
Postime
5,277
Reaction score
161
Points
63
Të gjithë anëtarëve të forumit dhe të gjithë qytetarëve të besimit Islam ua urojmë Festën e Kurban Bajramit.

Në këtë Festë madhështore dhe të lavdëruar tek Krijuesi ynë, lutemi të gjithë që paqja, solidariteti, mirësia dhe toleranca të jenë virtyte në mesin e të gjithë qytetarëve tanë. Urojmë që mëshira e Krijuesit tonë të na përcjellë në çdo hap të jetës sonë profesionale dhe private.

Urime!
 

rolex

Anëtar
Anëtar
Aug 4, 2014
Postime
593
Reaction score
9
Points
18
Location
Tirane
Gezuar Kurban Bajramin te gjithe besimtareve muslimane!
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
7,927
Reaction score
941
Points
113
Location
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=iUdPgGz7A0Y[/ame]
 

drague

me pushime
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
24,456
Reaction score
823
Points
113
Therni nai kinxh per fukarenjt.gezuar
 

e panjohura

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
7,303
Reaction score
327
Points
83
Location
Atje ku më le!
Me fat ju qoft kjo festë e bekuar Kurban Bajramin dhasht Zoti që të presim dhe shumë festa të tjera. Ju përshëndes...
 

Pirati

Aga i Lugines
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
10,620
Reaction score
1,030
Points
113
Urime festen e Kurban Bajramit akecilit e akeciles qe e feston.

Dje e kuptova une qe sot eshte festa e akecilit/ciles :D
 

endrraime

V.I.P
Anëtar
Aug 2, 2017
Postime
395
Reaction score
48
Points
28
Location
Mk
Me fat festa e Kurban Bajramit,paqja dhe Meshira e ALLAHUT,qoft mbi ju dhe familjen tuaj!
Qofshi te lumtur gjithmon.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,879
Reaction score
1,152
Points
113
Ne Gjermani kurbani eshte i ndaluar.Po patet noi mish <kerme> hudheni knej.

PS....na Vllora e kuptojne se cfar shkruaj.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,879
Reaction score
1,152
Points
113
Bajrami e ka pushtuar krejt gjermanine ne te vertete.
Ne apo si fakt mbase dhe po.Inshallah nonjoni na sjell noi....tru shelegu.

Na Vllora APET e kuptojne.

AproPO....thone qe pa 1MILIARD euro ndihme nga Kina,Erdogan do ...KAPITULLONTE,apo lira do ishte nje leter higjenike.

SHENOJE.
 
Top