• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Gëzuar festën e Kurban Bajramit - 2019

Onyx

Unpredictable
Staff member
Anëtar
Mar 27, 2016
Postime
5,257
Reaction score
148
Points
63
Të gjithë anëtarëve të forumit dhe të gjithë qytetarëve të besimit Islam ua urojmë Festën e Kurban Bajramit.

Në këtë Festë madhështore dhe të lavdëruar tek Krijuesi ynë, lutemi të gjithë që paqja, solidariteti, mirësia dhe toleranca të jenë virtyte në mesin e të gjithë qytetarëve tanë. Urojmë që mëshira e Krijuesit tonë të na përcjellë në çdo hap të jetës sonë profesionale dhe private.

Urime!
 

Ragnar

Real Madrid
Staff member
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
16,332
Reaction score
392
Points
83
Urime gjitheve, gjithe te mirat ne jet ju dhoroft i madhi Zot, knaqesi eshte qe ne shqipetaret ja urojm njeritjetrit festat fetare pa dallim, pra jemi te bashkuar.
 
Top