• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që ju përgjigjën kësaj teme

 • 5

  YOKO

  V.I.P
  • Postime
   21,295
  • Rezultati i reagimit
   3,426
  • Pikët
   113
 • 4

  King Bardhyl

  V.I.P
  • Postime
   9,204
  • Rezultati i reagimit
   1,468
  • Pikët
   113
 • 3

  Gi de Masha

  V.I.P 64 From Danimarkë
  • Postime
   14,575
  • Rezultati i reagimit
   1,173
  • Pikët
   113
 • 3

  drague

  me pushime
  • Postime
   25,172
  • Rezultati i reagimit
   1,340
  • Pikët
   113
 • 3

  Akrepi

  Anëtar
  • Postime
   52,941
  • Rezultati i reagimit
   4,362
  • Pikët
   113
 • 3

  *ARiel*

  Tip i qetë From Planet earth
  • Postime
   6,435
  • Rezultati i reagimit
   888
  • Pikët
   113
 • 2

  edlin

  V.N.P
  • Postime
   6,674
  • Rezultati i reagimit
   956
  • Pikët
   113
 • 1

  Mandi

  ஜ۩۞۩ஜ From
  • Postime
   8,148
  • Rezultati i reagimit
   1,362
  • Pikët
   113
 • 1

  Beaute

  • Postime
   18,653
  • Rezultati i reagimit
   383
  • Pikët
   83
 • 1

  Jolene

  🌈
  • Postime
   17,465
  • Rezultati i reagimit
   1,323
  • Pikët
   113
 • 1

  Hope

  tu ne vis qu'une fois From 在你心裡
  • Postime
   5,502
  • Rezultati i reagimit
   519
  • Pikët
   113
 • 1

  [email protected]

  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ From N'shpin Time :P
  • Postime
   10,885
  • Rezultati i reagimit
   602
  • Pikët
   113
 • 1

  e panjohura

  Super Moderator From Atje ku më le!
  • Postime
   7,303
  • Rezultati i reagimit
   336
  • Pikët
   83
 • 1

  Pirati

  Aga i Lugines
  • Postime
   11,097
  • Rezultati i reagimit
   1,401
  • Pikët
   113
 • 1

  Buzeqeshje

  Simply From Durres
  • Postime
   5,508
  • Rezultati i reagimit
   1,650
  • Pikët
   113
 • 1

  cool_shqype

  cun per s'mari From ne NYC
  • Postime
   29,713
  • Rezultati i reagimit
   2,453
  • Pikët
   113
 • 1

  Socio

  ........
  • Postime
   9,103
  • Rezultati i reagimit
   378
  • Pikët
   83
 • 1

  Ragnar

  Real Madrid
  • Postime
   16,385
  • Rezultati i reagimit
   471
  • Pikët
   83
 • 1

  Çaushi

  V.I.P
  • Postime
   3,356
  • Rezultati i reagimit
   101
  • Pikët
   63
 • 1

  Ajana87

  V.I.P From Tetove
  • Postime
   4,288
  • Rezultati i reagimit
   1,677
  • Pikët
   113
 • 1

  legjenda

  V.I.P From MAQEDONIA VERIUT
  • Postime
   4,194
  • Rezultati i reagimit
   569
  • Pikët
   113
 • 1

  rolex

  Anëtar From Tirane
  • Postime
   598
  • Rezultati i reagimit
   12
  • Pikët
   18
 • 1

  Hawk

  V.I.P
  • Postime
   7,014
  • Rezultati i reagimit
   238
  • Pikët
   63
 • 1

  par

  • Postime
   5,657
  • Rezultati i reagimit
   742
  • Pikët
   113
 • 1

  Onyx

  Unpredictable
  • Postime
   5,295
  • Rezultati i reagimit
   188
  • Pikët
   63
 • 1

  Helena

  .
  • Postime
   14,329
  • Rezultati i reagimit
   917
  • Pikët
   113
 • 1

  endrraime

  V.I.P From Mk
  • Postime
   395
  • Rezultati i reagimit
   49
  • Pikët
   28
 • 1

  Lea

  E dashuruar kok e kemb mbas nje engjelli ❤ From Pran saj, sot e pergjithmon :)
  • Postime
   10,225
  • Rezultati i reagimit
   951
  • Pikët
   113
 • 1

  Venom

  Chill From Albania
  • Postime
   6,419
  • Rezultati i reagimit
   899
  • Pikët
   113
 • Top