• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Gëzuar Fitër Bajramin

boom

Anëtar i ri
Anëtar
May 23, 2019
Postime
20
Reaction score
0
Points
0
Përgjigje e: Gëzuar Fitër Bajramin

gezuar :gezuar::gezuar::gezuar::gezuar::gezuar::gezuar:-urra-
 

Rex

V.I.P
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
13,595
Reaction score
327
Points
83
Përgjigje e: Gëzuar Fitër Bajramin

Me fat Fiter Bajramin. Shendet e miresi ne familjet tuaja.


P.s. kam fillu me ju marr doren urimeve.
 

edlin

V.N.P
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
6,072
Reaction score
599
Points
113
Përgjigje e: Gëzuar Fitër Bajramin

Gëzuar Barjamin, si nuk e dha asnjë kanal TV sot në mëngjes.... as top as klan as tvsh...
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,868
Reaction score
1,142
Points
113
Përgjigje e: Gëzuar Fitër Bajramin

Gëzuar Barjamin, si nuk e dha asnjë kanal TV sot në mëngjes.... as top as klan as tvsh...
Festa e Fitër Bajramit, urime!

Mëngjesi i së martës, mblodhi mijëra besimtarë mysliman në sheshin "Skënderbej" për të falur namazin e ditës së Bajramit.

Kam agjëruar që në moshën 6 vjeç, thotë një besimtare.
Nipi im falet, ky ka shkuar në xhami që i vogël, thotë një besimtar tjetër.

Edhe kreu i PD, Lulzim Basha zgjidhi rrjtet sociale për të uruar besimtarët: Të nderuar besimtarë e veçanërisht ju që keni agjëruar në muajin e shenjtë të Ramazanit, ju uroj nga zemra Gëzuar Fiter Bajramin! Zoti e pranoftë sakrificën dhe lutjet tuaja, sjelltë mbarësi për ju e familjet tuaja dhe e bekoftë Shqipërinë dhe shqiptarët kudo ku janë!

Juni 04, 2019 11:21 Europe.

:gezuar:
 

Attachments

edlin

V.N.P
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
6,072
Reaction score
599
Points
113
Përgjigje e: Gëzuar Fitër Bajramin

Festa e Fitër Bajramit, urime!

Mëngjesi i së martës, mblodhi mijëra besimtarë mysliman në sheshin "Skënderbej" për të falur namazin e ditës së Bajramit.

Kam agjëruar që në moshën 6 vjeç, thotë një besimtare.
Nipi im falet, ky ka shkuar në xhami që i vogël, thotë një besimtar tjetër.

Edhe kreu i PD, Lulzim Basha zgjidhi rrjtet sociale për të uruar besimtarët: Të nderuar besimtarë e veçanërisht ju që keni agjëruar në muajin e shenjtë të Ramazanit, ju uroj nga zemra Gëzuar Fiter Bajramin! Zoti e pranoftë sakrificën dhe lutjet tuaja, sjelltë mbarësi për ju e familjet tuaja dhe e bekoftë Shqipërinë dhe shqiptarët kudo ku janë!

Juni 04, 2019 11:21 Europe.

:gezuar:
Po për atë punë të lajnë e të lyejnë këta... Pse vetëm Luli... edhe Edi edhe lali Eri e kushedi sa nga këta sojsëza kanë uruar në rrjetet sociale...
Ps. Syst. këta i ka frikë dhe vetë i pa udhi...
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,868
Reaction score
1,142
Points
113
Përgjigje e: Gëzuar Fitër Bajramin

Po për atë punë të lajnë e të lyejnë këta... Pse vetëm Luli... edhe Edi edhe lali Eri e kushedi sa nga këta sojsëza kanë uruar në rrjetet sociale...
Ps. Syst. këta i ka frikë dhe vetë i pa udhi...
I lexova PISAT....po desha me nguc demokratet,
 

Leaf

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 20, 2011
Postime
13,900
Reaction score
455
Points
83
Përgjigje e: Gëzuar Fitër Bajramin

Gezuar diten e bukur te vleresimit dhe shperblimit te sakrifices!!!

Gezuar Bajramin !
 

Pirati

Aga i Lugines
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
10,612
Reaction score
1,023
Points
113
Përgjigje e: Gëzuar Fitër Bajramin

Qedho, qedho... ne Schwitzerland me 5000 flamuj e kane tute Firdausin :D

Te gjithe tjereve, uroj te keni ngrene prej supe e deri ne bakdhava e sutliaç, se patet mbaruar! Gezuar edhe ishadha bakdhavaja nuk na ndahet :D

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=sEBHxFr61XU[/ame]
 
Top