• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Gëzuar Shën Valentinin

Leaf

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 20, 2011
Postime
13,877
Reaction score
437
Points
83
Përgjigje e: Gëzuar Shën Valentinin

s'ka hy o Demke akoma

do jesh shtatanik ti se kete pune ben ne cdo rast...

qetesohu Adem... merr fryme...
duro se eshte me mire ne date te vet...

`dance`

p.s postimi im do te fshihet kur te jete jasht teme...
 

Gi de Masha

V.I.P
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
14,066
Reaction score
752
Points
113
Location
Danimarkë
Përgjigje e: Gëzuar Shën Valentinin

s'ka hy o Demke akoma

do jesh shtatanik ti se kete pune ben ne cdo rast...

qetesohu Adem... merr fryme...
duro se eshte me mire ne date te vet...

`dance`

p.s postimi im do te fshihet kur te jete jasht teme...
hahahaha. edhe 7 minuta!

p.s. bashkëngjitja edhe postimin tim!
 

Ajana87

V.I.P
Anëtar
Nov 26, 2013
Postime
3,604
Reaction score
794
Points
113
Location
Tetove
Përgjigje e: Gëzuar Shën Valentinin

Baci Adem...kan ik njerzia te Valentini atje ..asbje urrim asnje postim ...asnje debat eheee heshtje e heshtje ��

Gjths Urime dita e te dashuruarve per te gjithe...

Ps. Kur ishim te fejuar i frjuari qe tashme e kam.dhe burr me.pari ble.lule nje arush te.madh ( sepse gjithnje edhe pse e rritur isha e kisha dehisr tr.me.dhuronte nje arush ) dhe nje cante..

Sot w prita te vinte nga kafja ..shof e shof mos.ka.ne duar ndonje buqet lule ose dic tjeter por jo..kishte ble nje pepsi, ca coko biskuit gjera q.eune e.porosita hahahah...

Nejse...e.mbaj.mend nje.poezi qe e.kam.lexuar nga e panjohura dhe vetem.nje varg memrri.ne.mendje
" per.mua cdo dit eshte valentin "
 

Sopoti

Banned
Anëtar
Mar 7, 2013
Postime
11,127
Reaction score
153
Points
63
Përgjigje e: Gëzuar Shën Valentinin

Baci Adem...kan ik njerzia te Valentini atje ..asbje urrim asnje postim ...asnje debat eheee heshtje e heshtje ����
Shtttttttt
Jena tuj e shiju,tuj bo flirt :p
 

Gi de Masha

V.I.P
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
14,066
Reaction score
752
Points
113
Location
Danimarkë
Përgjigje e: Gëzuar Shën Valentinin

Baci Adem...kan ik njerzia te Valentini atje ..asbje urrim asnje postim ...asnje debat eheee heshtje e heshtje ��

Gjths Urime dita e te dashuruarve per te gjithe...

Ps. Kur ishim te fejuar i frjuari qe tashme e kam.dhe burr me.pari ble.lule nje arush te.madh ( sepse gjithnje edhe pse e rritur isha e kisha dehisr tr.me.dhuronte nje arush ) dhe nje cante..

Sot w prita te vinte nga kafja ..shof e shof mos.ka.ne duar ndonje buqet lule ose dic tjeter por jo..kishte ble nje pepsi, ca coko biskuit gjera q.eune e.porosita hahahah...

Nejse...e.mbaj.mend nje.poezi qe e.kam.lexuar nga e panjohura dhe vetem.nje varg memrri.ne.mendje
" per.mua cdo dit eshte valentin " ��
Urime, urime Ajana.
Ke humbur dashurinë ke humbur të gjitha! Ata që kanë dashuri në shpirt, sic ka thënë e panjohura, për cdo ditë e kanë Shën Valentin. Fatkeqësisht ka të atillë që në zemër, në vend të dashurisë, kanë katran. Ata kurrë nuk gëzohen. Edhe Valentini u vjen i katranosur!

Tash po dal te arushët që i përmende. Dikur i kishe shumë qejf. Tash ke më shumë ( se arushët kukulla): TASH KE AMELËN - KARAMELEN. Tash ke gjithë botën!
Eh, bacit Adem i mungon një pjesë e botës: nuk ka asnjë karamele! E ndiej këtë mungesë, Ajana!

Respekt, Ajana e bacit.
pac gjithë të mirat e kësaj bote.
 

thirsty

V.I.P
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
23,467
Reaction score
148
Points
63
Përgjigje e: Gëzuar Shën Valentinin

Gezuaf Shen valentinin

Cfare dhurate do me kene bere Angelisa, mima, xhina, zana, Iness, lulka, mia? Po vras mendjen


:eek:
 
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
4,815
Reaction score
48
Points
48
Përgjigje e: Gëzuar Shën Valentinin

hehe thirsto po prite nga shume veta, asnje s'do marresh. :D
 

thirsty

V.I.P
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
23,467
Reaction score
148
Points
63
Përgjigje e: Gëzuar Shën Valentinin

hehe thirsto po prite nga shume veta, asnje s'do marresh. :D
Nuk doja te vecoja nje se te mbysin thashethemet e forumit. :p

Mia, cfare po thua ti qe meqe permenda femra te tjera ske per te me bere dhurate? :(
 

Hello Kitty

❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
Anëtar
Feb 8, 2011
Postime
9,960
Reaction score
181
Points
63
Përgjigje e: Gëzuar Shën Valentinin

 

thirsty

V.I.P
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
23,467
Reaction score
148
Points
63
Përgjigje e: Gëzuar Shën Valentinin

Ora 1 PM
Data 14
Dhurata 0
Zemra </3
 

Oxygen

Shy
Anëtar
Oct 24, 2013
Postime
6,157
Reaction score
57
Points
48
Përgjigje e: Gëzuar Shën Valentinin

Un se di pse por me pelqen me teper dita hashureve :D
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,689
Reaction score
1,053
Points
113
Përgjigje e: Gëzuar Shën Valentinin

Kurseni leket,ngerdheshjet dhe ruani shendetin.

E MARUME.
 

Oxygen

Shy
Anëtar
Oct 24, 2013
Postime
6,157
Reaction score
57
Points
48
Përgjigje e: Gëzuar Shën Valentinin

Kurseni leket,ngerdheshjet dhe ruani shendetin.

E MARUME.
Me ke forumiste ta festoj bobby shen valentinin?
Vec te zgjedhjet e tua kam besim :D
Thuje emrin dhe e propozoj direkt :D
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,689
Reaction score
1,053
Points
113
Përgjigje e: Gëzuar Shën Valentinin

Me ke forumiste ta festoj bobby shen valentinin?
Vec te zgjedhjet e tua kam besim :D
Thuje emrin dhe e propozoj direkt :D
Kujt ja bone kete pyetje????
RREZOHEN KOMPLET te GJITHA po i FTOVE per Santo Valentino.
Kane ZERO% shance qe te kundershtojne....nejse do ju pelqeje PROPOZIMI PRESIDENTIT.
PS: Boby kur do na bosh noi HARTIM.....Ec ATY.
Tash do meditoj pak.
Agreeeeeeeeeeeeeeeeee
 

Leaf

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 20, 2011
Postime
13,877
Reaction score
437
Points
83
Përgjigje e: Gëzuar Shën Valentinin

Gjithmone me ka bere te mendohem qielli ne agimin e dites. Duket sikur aty mund te shohim te verteten perpara se drita e zjarrit te shpertheje e te na pengoje ne deshifrimin e mesazhit te reve qe heshtjes se nates kane biseduar mes tyre. Kete mengjes i gjeta te skuqura. Valle ishin puthur?

Pa asnje sforcim te mendimeve te mija , m'u kujtua pyetja e nje kamarieri kur drekoja me dashurine time. "-Po festoni dicka sot?" ...dhe zeri i embel i kavalierit tim qe pasoi "Cdo dite eshte nje celebrim! "

Pikerisht kete mesazh m'u duk se lexova ne qiellin e Shen Valentinit kete mengjes.Gezuar Diten e te Dashuruarve!
 

Attachments

Oxygen

Shy
Anëtar
Oct 24, 2013
Postime
6,157
Reaction score
57
Points
48
Përgjigje e: Gëzuar Shën Valentinin

Kujt ja bone kete pyetje????
RREZOHEN KOMPLET te GJITHA po i FTOVE per Santo Valentino.
Kane ZERO% shance qe te kundershtojne....nejse do ju pelqeje PROPOZIMI PRESIDENTIT.
PS: Boby kur do na bosh noi HARTIM.....Ec ATY.
Tash do meditoj pak.
Agreeeeeeeeeeeeeeeeee
Vec nji bobby jo te gjitha se zihen me njera tjetren tek tema veshjeve :D
 

Pirati

Aga i Lugines
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
10,484
Reaction score
887
Points
113
Përgjigje e: Gëzuar Shën Valentinin

Urimin po e bëj sipas zanatit - me një ndërrimor

Zgjidhja duhet jete :D kiss me sweetly oj Valentine edhe hiç mos ta ndijne :D mmmmm ``fumato``

Gi, marre me hap keshtu gjeze e gjozash tema :D

per neve keshtu gjinine mashkullore, kjo dite i bie te jete sikur 8 marsi, te ik njeriu ne ndonje party :D keshtu ku behet hallakome e modhe :D
 

Attachments

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,689
Reaction score
1,053
Points
113
Përgjigje e: Gëzuar Shën Valentinin

Ne mos gabohem ne USA Shen Valentini emertohet.....National Condom Day!
18.6$Miliard japin vendasit per dhuratat ne kete dite te te dashurruarve,dhurojne 224 Milion trendafila....si dhe ne 1 Sec konsumojne 87 Condome apo perzevative.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=0qORMavGRbg&list=UUnTKM-dBAdAgZLcbLfbFdcg&index=51[/ame]
GREATE TRACK......
 
Top