• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Gëzuar Shën Valentinin

Ajana87

V.I.P
Anëtar
Nov 26, 2013
Postime
3,646
Reaction score
871
Points
113
Location
Tetove
Dashuria per sherbet Valentini. 🤣eshte me e bukur kur nuk e ke, ose ose kurr je i, e rre 😜

Gjithsesi urrime per ata qe e festojne.
Une per vete kur nuk e kam festuar.

Poezia e panjohures ato vargje qe ke sjell ti baci G de masha, edhe une akoma i kam te fiksuara ne koke.
Kete poezia do te doja ta rrilexoj edhe shume here.
Sepse e panjohura ka thene fjale te medha aty.
 

Attachments

Xhenet

Amoureus ❤️
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
1,636
Reaction score
1,140
Points
113
Location
Ne mes endrrave dhe realitetit
Gëzuar Shen Valentinin te gjithe qifteve❤
Un per vete nuk jam dakort me kete fest, te pres nje here ne vite dhurat surpris, apo te shpreh dashurin ndaj meje do ndihesha e lene pas dore😁 Rroft dashurija 365 dite ne vite❤
 

Ajana87

V.I.P
Anëtar
Nov 26, 2013
Postime
3,646
Reaction score
871
Points
113
Location
Tetove
Gëzuar Shen Valentinin te gjithe qifteve❤
Un per vete nuk jam dakort me kete fest, te pres nje here ne vite dhurat surpris, apo te shpreh dashurin do ndihesha e lene pas dore😁 Rroft dashurija 365 dite ne vite❤
Sa bukur e ke thene Xheneta.

Perndyshe haj sot do te duhemi e ditet tjera copa do behemi 😋


Une ne vende dashuris u kam bler nga nje zemer te vogel Ameles dhe Akses, i pash ne nje supermarket qe i kishin sjell per kete feste dhe ua mora ketyre cupkave te mia, por para nja 4 diteve. -qesh-
 

Attachments

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,766
Reaction score
1,092
Points
113
Emri i perëndeshës Februata rrjedh nga fjala latine febris, që do të thotë ethe .
Në Romën e lashtë ajo konsiderohej perëndeshë e mbrojtjes dhe mjeshtre e dashurisë së ZJARRTE erotike . Romakët e lashtë kishin vërejtur se zogjtë fillojnë sezonin e tyre të çiftëzimit në mes të shkurtit. Burrat thuhet se u jepnin lule grave si përfaqësuese të perëndeshës.
Tani...................
FAZIT: qekam shume pasionant sot dhe mase na bojne ose ju bojme noi dhurate.
Ndersa juve..............n.q-se keni mundesi,parfume,kerra,ipadNEWS dhe LULE PA diskutim.
Po spatet keto mundesi vetem MOS i......................vrisni,shisni,hudhni,helmoni apo masakroni=PERENDESHAT.
Februata3.jpg

Dite te MBARE plot PUTHJE.
AGRE.
 

Kasëmi

MJ
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
1,529
Reaction score
168
Points
63
Lumi i erosit ju pervelofte si llava...


p.s. po qy qenkerka Vali i dimieshtatembidhjetes more...
 

Oqeani

V.I.P
Anëtar
Jul 27, 2013
Postime
8,919
Reaction score
230
Points
63
Location
Nën hijen qiellore
Une nuk merrem me shkronja :D

Po sa çiftezova çiftin, do te m' a dine tere jeten.
Za shpirt mire qe jam :D
 

Mano

V.I.P
Anëtar
Aug 8, 2011
Postime
10,125
Reaction score
653
Points
113
Juve te Shqipnise nuk ju lejohet festa e Shen Valentinit. Eshte feste borgjeze e huaj, ju jeni socialiste :p
 
Top