• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që ju përgjigjën kësaj teme

 • 4

  Adea

  V.I.P
  • Postime
   6,656
  • Rezultati i reagimit
   1,843
  • Pikët
   113
 • 3

  Ragnar

  Real Madrid
  • Postime
   16,647
  • Rezultati i reagimit
   807
  • Pikët
   113
 • 3

  BABA nga DURRSI

  • Postime
   9,600
  • Rezultati i reagimit
   4,180
  • Pikët
   113
 • 2

  SystemA

  V.I.P
  • Postime
   51,288
  • Rezultati i reagimit
   2,872
  • Pikët
   113
 • 2

  peshkaqeni33

  nje ze midis jush From Kush tha, qe s'jemi komshinj!
  • Postime
   6,579
  • Rezultati i reagimit
   865
  • Pikët
   113
 • 2

  Akrepi

  Anëtar
  • Postime
   55,633
  • Rezultati i reagimit
   8,113
  • Pikët
   113
 • 2

  uj me gaz

  :)
  • Postime
   8,494
  • Rezultati i reagimit
   635
  • Pikët
   113
 • 1

  Mandi

  ஜ۩۞۩ஜ From
  • Postime
   8,773
  • Rezultati i reagimit
   3,039
  • Pikët
   113
 • 1

  YOKO

  V.I.P
  • Postime
   23,492
  • Rezultati i reagimit
   6,503
  • Pikët
   113
 • 1

  Esther

  ∞∞∞∞∞∞
  • Postime
   6,307
  • Rezultati i reagimit
   1,409
  • Pikët
   113
 • 1

  Marya

  V.I.P
  • Postime
   6,583
  • Rezultati i reagimit
   1,479
  • Pikët
   113
 • 1

  Leaf

  Super Moderator
  • Postime
   14,434
  • Rezultati i reagimit
   1,313
  • Pikët
   113
 • 1

  CERMENIKASI

  V.I.P
  • Postime
   1,644
  • Rezultati i reagimit
   65
  • Pikët
   48
 • 1

  Davidi

  Anëtar i ri
  • Postime
   185
  • Rezultati i reagimit
   1
  • Pikët
   0
 • 1

  Fshatari

  No vip
  • Postime
   8,487
  • Rezultati i reagimit
   1,341
  • Pikët
   113
 • 1

  nghi ngo

  V.I.P
  • Postime
   2,652
  • Rezultati i reagimit
   473
  • Pikët
   83
 • 1

  Talebani

  Anëtar i ri
  • Postime
   78
  • Rezultati i reagimit
   0
  • Pikët
   0
 • 1

  Demo Labi

  • Postime
   1,379
  • Rezultati i reagimit
   86
  • Pikët
   48
 • 1

  King Bardhyl

  V.I.P
  • Postime
   9,501
  • Rezultati i reagimit
   1,674
  • Pikët
   113
 • Top