• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Gjeni anetarin/en e mundshem!

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
51,072
Reaction score
2,497
Points
113
Pavaresisht nga emri, zeri, intelekti, perkatesia partiake, etc etc...une keshtu te imagjinoj ty akrep, me kete fytyre. S’di pse.
Unë jam, po pse më dekonspirove? -qesh- -qesh-
 
Top