• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Homoseksualizmi Semundje Shoqerore ?

r00t

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
649
Reaction score
5
Points
0
Location
Monaco
Mbase shum ktu mund te mendojn qe jam homofob ose anti-homoseksual megjithate po e zhvilloj mendimin
Me pak fjal çmendim keni ju per kete dukuri shoqerore qe çdo dit e me shum po shnderohet ne menyr jetese ke brezi ri shqiptar e boteror
Esht e lidhur me zhvillimin e shoqeris apo ka ekzistuar gjithmon e tashti veç po mer vrull ngaqe jan pjek kushtet per nji bot shum te lir seksualisht ë
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
7,880
Reaction score
852
Points
113
Location
Titulli: Homoseksualizmi Semundje Shoqerore ë

Tani homoseksualit kan qen ne te gjitha kohrat qe ne epoken e gurit, tani qe jan shtu shume kohet e fundit dihet, dhe e mira eshte qe keta persona me mire mos te kishin egzistuar fare, per mua jan njerez pa vler ose llumi botes.
 

ariannn

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
35
Reaction score
0
Points
0
Titulli: Homoseksualizmi Semundje Shoqerore ë

turpi i shoqerise
 

Spring

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 2, 2009
Postime
52
Reaction score
0
Points
0
Titulli: Homoseksualizmi Semundje Shoqerore ë

Nuk eshte semundje shoqerore po eshte nje cmenduri njerezore qe po perhapet shume ..Nuk jam rraciste po kur vjen puna per homot i urrej
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
335
Reaction score
2
Points
0
Location
U.S.A
Titulli: Homoseksualizmi Semundje Shoqerore ë

ej ku ka me shume homo aman ta di se na moren ftyren hahahahahahahahahaha u prish bota spo dime se ke te duam se rrezik pas nje ore te del homo se ske ca ben hahahahaah i urrej shume jam rraciste pse mos te them te drejten
 

BlueRose

V.I.P
Anëtar
Jul 20, 2011
Postime
5,664
Reaction score
177
Points
63
Përgjigje e: Titulli: Homoseksualizmi Semundje Shoqerore ë

Tani homoseksualit kan qen ne te gjitha kohrat qe ne epoken e gurit, tani qe jan shtu shume kohet e fundit dihet, dhe e mira eshte qe keta persona me mire mos te kishin egzistuar fare, per mua jan njerez pa vler ose llumi botes.
:S:S:S Shok total!
 

Sopoti

Banned
Anëtar
Mar 7, 2013
Postime
11,127
Reaction score
153
Points
63
Përgjigje e: Homoseksualizmi Semundje Shoqerore ë

Ngelen duke hap tema per homot aman.
Temen e semes kur thuhen qe eshte normale:S

Ma peshtirosin kur i shoh.

C'mallkim kane.:S
 

Loreal

V.I.P
Anëtar
Sep 4, 2010
Postime
5,756
Reaction score
103
Points
63
Përgjigje e: Homoseksualizmi Semundje Shoqerore ?

Ju eshte dhen liri e tepert,do te shtohen dita dites edhe me shume!
 

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
27,799
Reaction score
1,784
Points
113
Përgjigje e: Homoseksualizmi Semundje Shoqerore ?

Ps...gurax - Ka ndonje lidhje/shpjegim /ndryshim ne mes me meshkujt... qe preferojne/kerkojne seks anal tek gjinia femerore ?
 

Sopoti

Banned
Anëtar
Mar 7, 2013
Postime
11,127
Reaction score
153
Points
63
Përgjigje e: Homoseksualizmi Semundje Shoqerore ?

Imoraliteti ne shoqeri eshte bere mode ne Shqiperi,sikurse nje bullice ne Big Brother paska deklaruar se qenka lesbike.
 

Ragnar

Real Madrid
Staff member
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
16,334
Reaction score
405
Points
83
Përgjigje e: Homoseksualizmi Semundje Shoqerore ?

Imoraliteti ne shoqeri eshte bere mode ne Shqiperi,sikurse nje bullice ne Big Brother paska deklaruar se qenka lesbike.
Pajtohem me ty, por ajo qe me habit eshte qe e marrin me lavd kur deklarojn dhe bejne apel qe te lajmerohen te gjithe, pastaj deshirojn parada, ku ne ato parada duhet patjeter t'ju mbyllesh femijeve syt, ngase dalin te zhveshur eshte me te vertet cmenduri.
 

Sopoti

Banned
Anëtar
Mar 7, 2013
Postime
11,127
Reaction score
153
Points
63
Përgjigje e: Homoseksualizmi Semundje Shoqerore ?

Pajtohem me ty, por ajo qe me habit eshte qe e marrin me lavd kur deklarojn dhe bejne apel qe te lajmerohen te gjithe, pastaj deshirojn parada, ku ne ato parada duhet patjeter t'ju mbyllesh femijeve syt, ngase dalin te zhveshur eshte me te vertet cmenduri.
Ka ardhur koha e haleve!
N'katunin tem keshtu kan pas thene qe,,,,,,,

Ulen malet
e ngrihen halet!

E ka marr ne dore parllekun prapanica``pelqesh``
 

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
27,799
Reaction score
1,784
Points
113
Përgjigje e: Homoseksualizmi Semundje Shoqerore ?

e kush jua ka fajin juve, qe e shikoni ate Emision loool
 

Oqeani

V.I.P
Anëtar
Jul 27, 2013
Postime
8,883
Reaction score
205
Points
63
Location
Nën hijen qiellore
Përgjigje e: Homoseksualizmi Semundje Shoqerore ?

Mos po shtohen ne mungese te gjinise se bukur, kur nuk gjejne tek ato prehjen, kthenen tek gjinia e eget !
 

Sopoti

Banned
Anëtar
Mar 7, 2013
Postime
11,127
Reaction score
153
Points
63
Përgjigje e: Homoseksualizmi Semundje Shoqerore ?

e kush jua ka fajin juve, qe e shikoni ate Emision loool
C'ne shikojme emision,por ja qe ketu s'parka ardhur si lajm (si lloqe Kavaje de mo)see ka te hedhesh syte lloqe ka!;))
 

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
27,799
Reaction score
1,784
Points
113
Përgjigje e: Homoseksualizmi Semundje Shoqerore ?

Ka ti hudhesh syte looool Cudi ti I njihke Brenda e jashte kshu vetem ne shikim , do e kene ndonje arsye qe te dalin para , do kesh sy magjik me siguri :S

Ps... C'ke qe ju hap syte te tjereve ti, shiko punen tende :)
 

Ragnar

Real Madrid
Staff member
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
16,334
Reaction score
405
Points
83
Përgjigje e: Homoseksualizmi Semundje Shoqerore ?

Une nuk e di se si munden njerzit mi perkrah si mundet me perkrah njeriu, nje gay, si ne sjellje si ne dukje eshte diqka qe ta shpif.

Tregohet nje barcolet per amerikanin dhe anglezin :)

Kalon nje femer shume e bukur, amerikani i thote anglezit uuuuu, cfare femre e bukur, anglezi i thote kurgo s'eshte kjo , cka e ka vllaun te mire :) LOOOL
 

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
27,799
Reaction score
1,784
Points
113
Përgjigje e: Homoseksualizmi Semundje Shoqerore ?

Ja edhe ky tjetri qe cuditet me te tjeret, e une cuditem me k'te... se I hyne shume ne pune...punet e te tjereve, ves I keq . :)
 

Ragnar

Real Madrid
Staff member
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
16,334
Reaction score
405
Points
83
Përgjigje e: Homoseksualizmi Semundje Shoqerore ?

Po mire moj Zana, pasi po i mbron kaq shume, nese ti je dylbere atehere te kuptoj dhe aspak nuk habitem :p
 
Top