• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

iphone nuk njeh sim card-in.

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
18,104
Reaction score
387
Points
83
Përgjigje e: iphone nuk njeh sim card-in.

S'ta prish une ty jo. Ja ku e ke iphone 8, $1000 qe s'ka dale akoma ne shitje. Qenka i bukur dreqi. ``fumato``
Po ti bejne te verdhe, s'do kene ndryshim nga pllakat e floririt keto iphones. :p
 

Poshnja

Kontribues tek Shqipopedia
Anëtar
Dec 25, 2010
Postime
123
Reaction score
19
Points
18
E di që tema është pak e vjetër, por nëse do ndonjëri të rregulloi telefonin lexoni këtë artikullin servis celularesh ne Tirane sepse bene fjale për një dyqan që ofron ulje për rregullimin e xhamit te ekranit.
 
Top