• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Jugun e merr Greqia, veriun Serbia”, avokati zbardh planin për copëtimin e Shqipërisë

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
51,231
Reaction score
2,681
Points
113
Ky "avokati" u ankua se i futën policët shkopin në b*thë. 🤣
Si u bë ky se sikur e kishte helmuar Rama me mutonium? -qesh-
 

ricky_ch

*************
Anëtar
Feb 16, 2015
Postime
412
Reaction score
62
Points
28
Eu ç'na ka fute frikën. Si mund të flejmë ne more tani???
Sinqerisht, kush hamam m**ti po i financon këto propaganda
në tv-të shqipëtare?
Ok, realitetin të gjithë e dijmë, por që kemi Nostradamusa
Shqipëri, këte kurr se kam menduarë!
 

Bad_Teacher

*Eat Me*
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
15,693
Reaction score
1,360
Points
113
Me avokat idiot qe ka atje !!!! Avokat leshi!! Kur jane keto ca gjoja suppzohen me qene r’zgjut, imagjino popullin e thjeshte.
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
51,231
Reaction score
2,681
Points
113
Pse u pecmosët ju... apo gjetët veten në ato që thotë....
Nejse... kot nuk thonë gjuha vete ku dhëmb dhëmbi..
Ti e dëgjove vërtetë çfarë thotë? 🤪
Paske stomak të fortë, ti qofsh. 😜
 

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
28,204
Reaction score
2,015
Points
113
Me avokat idiot qe ka atje !!!! Avokat leshi!! Kur jane keto ca gjoja suppzohen me qene r’zgjut, imagjino popullin e thjeshte.
Ka te mire moj sa te Duash.. por nuk merren me kazane, plus nuk del leverdia e xhepit te autoreve te temave ... se nuk I paguan njeri per lajme pozitive. 😜

Ps... Do u ever wonder sepse mbushet forumi vetem me tema e teori kazanesh. LoooL
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,868
Reaction score
1,142
Points
113
Pse u pecmosët ju... apo gjetët veten në ato që thotë....
Nejse... kot nuk thonë gjuha vete ku dhëmb dhëmbi..
Sepse flet IDIOTESIRA....pranej.E pashe deri tek minuta e 10-te.
Mbase e merr trumpi si keshilltar te tijin,per interesa strategjike.
SHYQYR ai helmi nuk paska qene shume i forte.
FAZIT...si nuk njeli DAR pa u bo profesor.
Danke.
 

edlin

V.N.P
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
6,072
Reaction score
599
Points
113
Shife më tutje....
Edhe mua këta birbo më ngjajnë si mercenarë si në të djathtë edhe në të mëngjër....
Nuk të duket se i ka vënë Soros në rresht që nga Likja lulushi dhe edushi ?
 

par

V.I.P
Anëtar
Oct 30, 2015
Postime
5,422
Reaction score
435
Points
83
Location
Sa me shume kryqezim rrugesh ndertohen aq me pak d
Shife më tutje....
Edhe mua këta birbo më ngjajnë si mercenarë si në të djathtë edhe në të mëngjër....
Nuk të duket se i ka vënë Soros në rresht që nga Likja lulushi dhe edushi ?
Që të jemi të qartë @edlin
Soros punon për Shba dhe Trump sado ta sulmoj përsëri kur vjen puna për interesat amerikane bën prapa-kthehu.
Më shumë duket si propogandë si macja me miun sepse gjithçfarë ndodh në vëndet satelite ka një motiv dhe ai është kontrolli i piraterisë së PPP, naftës apo pastrimit të parave, pushtetit dhe gjygjësorit së fundmi. Jo se kjo e fundit ka qënë ndonjë hata por si këto vitet e fundit që lirohen banda me kriminel pa ju trembur fare ligjit nuk ka ndodhur.
Shkurt dhe shqip Shba-së i intereson të ketë dikë pa identitet kombëtarë në krye të Shqipërisë për interesat e globalistëve.
Ndërsa Goxhaj ka qënë dhelpër e Sorosit dhe nuk mund të bëhet ujk i saj.
Mendimi im dhe mund të gaboj
 

edlin

V.N.P
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
6,072
Reaction score
599
Points
113
Ti i di dy gjëra më shumë sepse je aty dhe përditë....
Por s'ka rëndësi për kë dhe si funksionon Soros... rëndësi ka që këta janë kthyer në marioneta të tij komplet në shërbim për zbatimin e programeve të tija...
Prandaj kur shoh e dëgjoj më vjen spontane pyetja.... a kemi ne ende sovranitet?
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,868
Reaction score
1,142
Points
113
UNE e PREsupozoj qe Shiperia ka marre FUND,dhe kjo me kohe.Por shpresoj ti bashkojme trojet,mbas do vremenash.Koha apet per ne do punoje,duke pasur ne axhen perkrah.
Soros kenka kundra caubojsave.........................-qesh--qesh--qesh-

Danke.
 

edlin

V.N.P
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
6,072
Reaction score
599
Points
113
Çështje perceptimi apo këndvështrimi SystemA...
Ti e shef ndryshe... unë e shoh si një privat që kalëron cilin do shtet që i del në shteg për të arritur qëllimet e tija...
 

King Bardhyl

V.I.P
Anëtar
Mar 24, 2015
Postime
8,647
Reaction score
1,186
Points
113
How to destroy a Free Independent Country

Deprive the people of their national consciousness,
Treat them as a tribe and not a nation
Dilute their national pride
Do not teach their history
Propagate their language as inferior
Imply they have a cultural void
Empathise their customs are primitive
And dismiss their independence as a barbaric anomaly.

-Reinhart Heydrich, 1933-
 

Prudence

V.I.P
Anëtar
Jul 25, 2012
Postime
8,022
Reaction score
1,684
Points
113
Vloren tia lene Italise te pakten, sic ka qene plan dikur.🤔 A mundet?☺
 

edlin

V.N.P
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
6,072
Reaction score
599
Points
113
Fierit do i vëmë traun te ura.... oj kta dashkan falas
 

edlin

V.N.P
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
6,072
Reaction score
599
Points
113
How to destroy a Free Independent Country

Deprive the people of their national consciousness,
Treat them as a tribe and not a nation
Dilute their national pride
Do not teach their history
Propagate their language as inferior
Imply they have a cultural void
Empathise their customs are primitive
And dismiss their independence as a barbaric anomaly.

-Reinhart Heydrich, 1933-
Fiks q'ashtu...
 
Top