• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Juventus - FC

Angel69

Moderator
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
2,987
Reaction score
39
Points
48
Location
Allianz-Arena
Juventus me thene te drejten ka super ekip, Dybala po shperthen, dhe fitoren e meritoi. Nje gje nuk arrij te kuptoj, pse e ndihmojne arbitrat kur nuk ja ka nevojen? Pse VAR nuk e dha faullin e Kuadrados dhe me pas Juve shenoi gol ne ate aksion...
 

SystemA

Larg...KANCEROSAVE
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,153
Reaction score
774
Points
113
Pse VAR nuk e dha faullin e Kuadrados dhe me pas Juve shenoi gol ne ate aksion...
Sepse u bon nja 10 apo 20 pasime me PAS.

PS....fola me drejtuesit e Juves per keto takimet me dore te topit.Mu pergjigjen...Beno mos u merzit se krahet do tja u...amputojme apo do tja u presim.Jo per noi gjo, sepse vetem NEVE na bojn vaki kto gjona dhe ne....CDO utakmica ``byce``

AGRE.
 

SystemA

Larg...KANCEROSAVE
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,153
Reaction score
774
Points
113
Se nuk jom me humor TANI,pra....................SHTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT.

PIKE.
 

Venom

Chill
Anëtar
May 16, 2018
Postime
6,082
Reaction score
492
Points
83
Location
Albania
Po sepse po sepse po sepse. Ajo ishte faull pik
Me protokoll dhe rregullore varit nuk i lejohet te nderhyj ne te tilla raste. Arbitri nuk kishte fushe pamje dhe nuk e pa prekjen. Gjithsesi aksioni vazhdoj dhe ne 2 momente me pas lojtaret e Atalantes u vune ne zoterim te topit ndaj dhe goli ishte i rregullt.
Po ta kishte pa arbitri e sigurt do e jepte faull ne fillim, eshte budallallik ta shohesh si favorizim gjithsesi, goli u be pas 40 sec dhe aksioni i juves nuk ishte i rrjedhshem pasi 2 here gjate aksionit lojtare te atalantes kishin zoterim te topit.
Keto jane fjale nga movioliste italiane, jo te mijat.
 

SystemA

Larg...KANCEROSAVE
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,153
Reaction score
774
Points
113
PAULINO me heq merzine.

PS...kta MORRAT matane adriatikut e vene ne ????????????????????

LOJTARI me i FORTE dhe me BRILIANT qe ka....pasur dhe KA...JUVENTUS.
 

SystemA

Larg...KANCEROSAVE
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,153
Reaction score
774
Points
113
Rodrigo....eshte BESTIE.
HOLLANDEZI ruan...TROJET.
DYBALA=SEX.
Naten e mire.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
5,270
Reaction score
483
Points
83
Dyboia sot dobet,

Po se bone ta bojne,..

De ligt, si gjithmone..mbrojtja qop qop
 

Linda

❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
4,405
Reaction score
357
Points
83
Jahrebi ty tu thafte...................... goja per ate qe the ke tema tjeter, me keq se dragues-pis-😣😣😛😛
Cju desh atij Cuadrados qe ju fut , me mire ta lente te bente golin,por do ishin me 11 lojtare dhe ndoshta mernin nje barazim,kshtu me 10 lojtare iken loja per shele😣
E bon dhe te tretin😣😣
 

SystemA

Larg...KANCEROSAVE
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,153
Reaction score
774
Points
113
Dyboia sot dobet,

Po se bone ta bojne,..

De ligt, si gjithmone..mbrojtja qop qop

UNE e harroj miresjelljen sa do ti te jeshte i qute.

SHTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
5,270
Reaction score
483
Points
83
Me Sarri bOllen kshu do shkoj Juvja...

Po albitri ishte i dobet....

Juvja sikur imkishin rene breket..

Asnje sishte ne forme...

P.s

Sa here shkon, ne stadium, ai skenderbeu, si me qene tersi i Pojanit..lol

Problemi o, nga Pojani i Korces, apo i Fierit...lol
 

SystemA

Larg...KANCEROSAVE
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,153
Reaction score
774
Points
113
pergezime Lacit.
PS...qe TANI e tutje do shkruhet vetem me te KUQE(po nuk harrova).
Tashti te merrena me referin,arbitrin apo cfar LESHI emertohet sja vlen.
FAZIT: kemi te REJA nga ruset,dhe duroni pak qaste.

KAQ.
 

SystemA

Larg...KANCEROSAVE
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,153
Reaction score
774
Points
113
Beno, tu duk gjykim I njeanshem ne favor te Lacios?!
Nuk ishte i njeanshem,por kur nderhyn me TAKE per tja THYER kocken tjetrit AUTOMATIKISHT=KUQE.
PS....tashti do dal ne i kafe ta JAP pa merak.

KLM.
 
Top