• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Juventus - FC

Venom

Chill
Anëtar
May 16, 2018
Postime
6,120
Reaction score
537
Points
113
Location
Albania
Tifoza Juventine nuk kam pare ketu por gjithsesi jam vete sa per 10 tifoze. :D

FORZA JUVE sepse ne sezonin qe nis pas pak na presin gjera te medhaja.

 

SystemA

Larg...KANCEROSAVE
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,269
Reaction score
831
Points
113
Kushurinj dhe KALBSINA.Thone qe ket vit do boj acar i modh,kshu qe vishuni mire me qorape dhe te brendshme.Mundesisht te jene prej LESHI,ska rendesi deleje apo dhije.
AGRE.
 

SystemA

Larg...KANCEROSAVE
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,269
Reaction score
831
Points
113
Urime Systema,

4-0, trojka Kristina,..:p

Apo se pe fare?...lol
E pashe mbas minutes se 51-te,se isha i ftuar ne nje takim me ruset....``fumato``
Me thane....pavaresisht embargos se bojsave,volumi tregtar eshte rritur.
Inshallah sme kane rrejt.
Megjithate danke per urimin.Ket vit e fillum=PREDHE.
Ti vrejm me von.
ALE.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
5,314
Reaction score
502
Points
113

thirsty

V.I.P
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
23,460
Reaction score
143
Points
63
@Ragnar

Ballon d'or eshte cmim individual ska lidhje me trofete. Shfleto historine dhe shif sa lojtar e kane fitu pa qene nevoja me fitu Ch.L , boteror apo evropian.

Gjithsesi ti qe kur thu "Messi turpi futbollit" sepse fitoi ballon d'or je thjesht nje hater , nuk eshte se te dhimbsen klubet angleze sic kerkon ta justifikosh si argument.

Mos u bej troll , por jepi cezarit ate qe i takon.

Ps. Se i prishem temen Benit :D
Messi e meriton cdo vit
 
  • Like
Reactions: AAO

SystemA

Larg...KANCEROSAVE
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,269
Reaction score
831
Points
113
Fiducia al duo Dybala-Cristiano Ronaldo.
Rabiot(qe Beni e vlereson) si fa preferire a Emre Can.
Nel 4-3-1-2 di partenza la maglia di trequartista dovrebbe andare sulle spalle di Aaron Ramsey.

FAZIT.....FORZA JUVE.
 

SystemA

Larg...KANCEROSAVE
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,269
Reaction score
831
Points
113
Mjaftuan 600 SEKONDA dhe KAQ.

EC ATY.
 

SystemA

Larg...KANCEROSAVE
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,269
Reaction score
831
Points
113
Mbijetuam....
Tashti per KTA GORET e interit.....AlexSANDRO-s i ra topi tek organi GJENITAL.
Penallti...................shtttttttttttttttttttttttttttttttttt
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
5,314
Reaction score
502
Points
113
Sys,

Urime,
Po pjesen e dyte, i rane bre.ket Juves, e mbylli ne porte Roma...

Shume gabime bejne ne pasime.. Me kete forme, ne chanpions leage, keq e kane punen.

Gjynaf ai Demiralia, ishte me i miri kohet e fundit...

Edhe nje gje, Sarribolla, sdi me bo ndrrime, asnjehere njk ja qellon si Alegjia,..:D
 

SystemA

Larg...KANCEROSAVE
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,269
Reaction score
831
Points
113
SARRI eshte MJESHTER dhe PERSEJA?
SEPSE ju jep BESIM ....FIGURAVE.
Shprehje POPULLORE ne Argjentine
Nje SHOK i MIRE,ka VLERE me teper se..............kushurinjte.
FAZIT............
VAMOS.
 

SystemA

Larg...KANCEROSAVE
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,269
Reaction score
831
Points
113
Se pashe neshjen................

1-BENTACUR ishte lojtari me i mire ne FUSHE(BISHE FARE)
2-RABIOT i DYTI(TASH gjithe GORET parlano.....lojtar i mire)
3-Ronaldo CONSTANT.
4.Danilo lojtar i thjeshte apo USHTAR qe ben DETYREN.
4-D.COSTA inshallah nuk <plagoset> apet.
FAZIT....jemi ne rrugen e DUHUR apo te DREJTE.
PS....kushurira dhe FUKSA,jemi nje NUMER = GRANDE per voi.
ALE.
 

SystemA

Larg...KANCEROSAVE
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,269
Reaction score
831
Points
113
Kam BESIM....ABSOLUT.
FORZA JUVE.
PS...ndjekesit po VUAJNE, apo eshte TAMAM KOHA alias PUNCH per NGORDHESIRAT.
SIDOMOS me KALBSINAT e...............peQinit.
ALEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.
 

SystemA

Larg...KANCEROSAVE
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,269
Reaction score
831
Points
113
E para.
kompliment ketyre ZHULAVE te napollit.
MIZERABILITETI i PISANJOSVE qe na ndan adriatiku....RONALDO kerceu nga VENDI mbi 80 cm apo nga toka,pa forcen e gravitetit.
Dhe KARTELE.
FAZIT....albaKURVERIA e SOTME,eshte itaka SCHEISSE.
Apo pasardhesit e skenderbeut.
 
Top