• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Juventus - FC

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,766
Reaction score
1,092
Points
113
Ate PLEHREN e Bosnjes...jashte.
Pastaj Juve NUK eshte REDS.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,766
Reaction score
1,092
Points
113
Ate PLEHREN e Bosnjes...jashte.
4 nderhyrje.....3 faulla, 1 te verdhe,dhe iher =HUQ.
Verona me MERITE duhej te udhehiqte.Goli i rregullt dhe IDIOTESIA e VAR=milimetra jashte loje apo dora,duke marre parasysh qe goli quhet i rregullt kur kalon TERESISHT vijen e portes.
Me SHKATERROJNE nervat.
KAQ.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,766
Reaction score
1,092
Points
113
@Viking
Kte bythSHKERDHYMIN e bosnjes e vrisja si CETNIK.
Noten e mire.
AproPO.....duhen ruset ne TROJE dhe rrine urte HALET.
ALE.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
6,180
Reaction score
713
Points
113
Te te rroje Sarribolla SystemA,

O bo Juvja, me fal per shprehjen si ekip curvash...;)

Asnje s'lufton pervec Ronaldos....

Kshu eshte kur heq, manzukic dhe mban Higuain dhe ke kapiten Bonucin...

Heq Emre Xhan dhe mban Rabiot, kal i ngordhet,

Sh te hutum, i ke lojtaret...
 

Viking

*𝖀́𝖑𝖋𝖍𝖊𝖉𝖓𝖆𝖗*
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
11,711
Reaction score
853
Points
113
Location
ᛖᛞᛗᛟᚾᛞ
Ki thotëëëë që Shtëpi të mirë ke Safa Ymeri gjinahhhh ta djeg Gjermani!!!
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
6,180
Reaction score
713
Points
113
E ka rhene baba vanda nara...:D

Qe edhe xhuvja do kthej pas Alegrin per kenaqsine e SystemA-s,..lol
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,766
Reaction score
1,092
Points
113
Pranohen verejtjet.
Po qe per men................SHTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT.
JENI poshte NESH.
URTE.
 

Venom

Chill
Anëtar
May 16, 2018
Postime
6,177
Reaction score
604
Points
113
Location
Albania
Mos u pref eshe ti kot, se La Zio, e merr kete vit...;)
Nuk merr Lazio kampionat jo, ka marre shume pike me fat, penallti, gola min fundit.
Kampionati ndahet mes Juve dhe Inter e nuk o cudi me e fitu keta te fundit. Nuk mund te fitoj Juvja ne perjetesi.
Juvja ka gabu merkaton, mesfusha sidomos shume dobet.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
6,180
Reaction score
713
Points
113
Nuk merr Lazio kampionat jo, ka marre shume pike me fat, penallti, gola min fundit.
Kampionati ndahet mes Juve dhe Inter e nuk o cudi me e fitu keta te fundit. Nuk mund te fitoj Juvja ne perjetesi.
Juvja ka gabu merkaton, mesfusha sidomos shume dobet.
E pe si fitoj La Zio, sot? Pse si dhane penalltine Parmes ne fund te ndeshjes?

Loltito, eshte capo mafia ne Itali, ka ne dore federaten italiane, ben cte doje ai, vendis ne poste njerizt e tij.

As Anjeli I si ben dot gje...
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
6,180
Reaction score
713
Points
113

 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,766
Reaction score
1,092
Points
113
Takohemi ne DARKE.
EKSTRA do marr 4 ore pushim.
APROVED.
PS.....mreter,ejani pas meje dhe perfundoni me te =SHUMTIT.
ALE apo u........................
KRYE.
FAZIT....po vje i virus RUS,boni kujdes
DARianer.
 
Top