• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Këndvështrim...

kanina

V.I.P
Anëtar
Feb 2, 2011
Postime
12,525
Reaction score
74
Points
48
Te njohesh mire te verteten dhe realitetin eshte nderi me I madh qe mund ti besh vetes.
Do dish gjithmone cfare te japesh, cfare te maresh e cfare te presesh.
Nuk mund te jesh pre e iluzioneve, nuk mund te jesh pre e zhgenjimeve.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
5,314
Reaction score
502
Points
113
P.s

Marya,

Po nipi atij qe shkonte me sherbim, per ca e lyste zotin?...:p
 
Top