• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që ju përgjigjën kësaj teme

 • 30

  ZET

  Cursum Perficio
  • Postime
   7,938
  • Rezultati i reagimit
   551
  • Pikët
   113
 • 24

  lonely_lion

  team/UARE
  • Postime
   5,921
  • Rezultati i reagimit
   391
  • Pikët
   83
 • 19

  doganieri

  V.I.P
  • Postime
   8,572
  • Rezultati i reagimit
   1,493
  • Pikët
   113
 • 18

  Mano

  V.I.P
  • Postime
   10,500
  • Rezultati i reagimit
   1,061
  • Pikët
   113
 • 13

  drague

  me pushime
  • Postime
   25,218
  • Rezultati i reagimit
   1,380
  • Pikët
   113
 • 13

  King Bardhyl

  V.I.P
  • Postime
   9,251
  • Rezultati i reagimit
   1,497
  • Pikët
   113
 • 12

  SystemA

  V.I.P
  • Postime
   49,603
  • Rezultati i reagimit
   1,470
  • Pikët
   113
 • 11

  cool_shqype

  cun per s'mari From ne NYC
  • Postime
   29,757
  • Rezultati i reagimit
   2,457
  • Pikët
   113
 • 9

  Kastrioti1443

  V.I.P
  • Postime
   2,648
  • Rezultati i reagimit
   43
  • Pikët
   48
 • 8

  Hello Kitty

  ❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
  • Postime
   10,168
  • Rezultati i reagimit
   381
  • Pikët
   83
 • 8

  Performer

  Sweet
  • Postime
   20,372
  • Rezultati i reagimit
   458
  • Pikët
   83
 • 7

  Akrepi

  Anëtar
  • Postime
   53,078
  • Rezultati i reagimit
   4,492
  • Pikët
   113
 • 6

  edlin

  V.N.P
  • Postime
   6,690
  • Rezultati i reagimit
   964
  • Pikët
   113
 • 6

  peshkaqeni33

  nje ze midis jush From Kush tha, qe s'jemi komshinj!
  • Postime
   6,154
  • Rezultati i reagimit
   360
  • Pikët
   83
 • 4

  Ragnar

  Real Madrid
  • Postime
   16,396
  • Rezultati i reagimit
   483
  • Pikët
   83
 • 3

  Semiku

  Style & Substance
  • Postime
   2,526
  • Rezultati i reagimit
   100
  • Pikët
   63
 • 2

  Mandi

  ஜ۩۞۩ஜ From
  • Postime
   8,165
  • Rezultati i reagimit
   1,398
  • Pikët
   113
 • 1

  TerraN

  incognito From ANTAHKARANA
  • Postime
   2,031
  • Rezultati i reagimit
   182
  • Pikët
   63
 • Top