• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kemi kaluar ne server te ri

Status
Temë e mbyllur.

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
27,785
Reaction score
1,769
Points
113
Përgjigje e: Kemi kaluar ne server te ri

Te thote akoma ... qe kemi kaluar ne server te ri ??
 

Regina

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
2,533
Reaction score
105
Points
63
Përgjigje e: Kemi kaluar ne server te ri

Me mire tani, eshte i shpejte, leximi i kenaqshem!
Bravo Mandi!
 

Buzeqeshje

Simply
Anëtar
Oct 3, 2010
Postime
5,185
Reaction score
1,194
Points
113
Location
Durres
Përgjigje e: Kemi kaluar ne server te ri

Mandi kam probleme me forumin sot. Me ben log out pothuajse cdo 1 minute sa here nderroj teme ose i bej refresh. Ngela hyr e dil. Kur dergoj pm ne momentin qe e dergoj me ben log out automatikisht.Kjo ndodh edhe nenpc edhe ne mobile. Ne pc ndodh me shpesh.

Ps: cookie i kam pastruar ndersa forumin sdua ta bej remember mi :(
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
7,878
Reaction score
849
Points
113
Location
Re: Përgjigje e: Kemi kaluar ne server te ri

Mandi kam probleme me forumin sot. Me ben log out pothuajse cdo 1 minute sa here nderroj teme ose i bej refresh. Ngela hyr e dil. Kur dergoj pm ne momentin qe e dergoj me ben log out automatikisht.Kjo ndodh edhe nenpc edhe ne mobile. Ne pc ndodh me shpesh.

Ps: cookie i kam pastruar ndersa forumin sdua ta bej remember mi :(
Sa here te futesh duhet ta besh Remember Me, dhe kur te dalesh mos harro te besh log out.

Kemi vendosur nje sistem mbrojtje ne server qe mbron forumin nga sulmet ndaj dhe ndodh ky fenomen.
 

shoku_tanku

patriot
Anëtar
Jan 2, 2011
Postime
16,053
Reaction score
147
Points
63
Location
ne vithen e peles se hazdisur
une i ndjek me rigorozitet te gjitha keshillat e mandit dhe asnje problem sme ka ndodhur..keshtu edhe ju te tjeret..duhet te jeni me te vemendshem ne zbatimin e regullave.
 

Gi de Masha

V.I.P
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
14,065
Reaction score
743
Points
113
Location
Danimarkë
une i ndjek me rigorozitet te gjitha keshillat e mandit dhe asnje problem sme ka ndodhur..keshtu edhe ju te tjeret..duhet te jeni me te vemendshem ne zbatimin e regullave.
Bah, ta kishte thënë dikush tjetër e shoku tanku.
Po urdhërat a partisë nuk diskutohen.
* për temën: unë bile as e kam hetuar ndryshimin, se ka mbi një vit a dy që një herë kur kam hyrë i kam thënë: "remeber me" dhe Dekma gjithmonë duket online, sa një kohë thoshin: " e mo ti që rri 24 orë ondhajn" do të thoshte Pirati ynë.

hyni, bëji "remember me" dhe je gjithmonë e padalshën nga forumi!
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
7,878
Reaction score
849
Points
113
Location
Pershendetje !

Sapo kaluam ne server te ri, nqs dikush ka probleme mund ti raportoni ketu.

Flm
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
4,513
Reaction score
580
Points
113
Di ndonje prej jush nese ka mbaruar se ndertuari arka ime.

Arka e Noes nuk ndertohet prej Noes por prej serverave te saj.

Ata t'a ndertojne, une do t'a marr dhe do t'a mbush me ndertuesit e saj dhe do t'a coj ne nje vend ku nene o nene pse me linde, do te thone. Atje le te fillojne te ndertojne nje koloni te re me shkopinj dhe me rrota.


Adea
 

ZET

Cursum Perficio
Anëtar
Aug 31, 2011
Postime
7,687
Reaction score
360
Points
83
Facebook ka layout me joprofesional qe mund te kete nje kompani e seres se vet. Sigurisht qe layout nuk kishte asnje rol ne boomin e Facebook i cili sherben per identifikim social te nengrupeve, shtresave e shoqatave.
Qe t'i bie shkurt se nuk ja paskam qejfin as Kines, nuk kuptoj pse e c'organizuat kete faqe. Shendet per ata qe do ta vazhdojne ta frekuentojne.
 

luleshtrydhe

V.I.P
Anëtar
May 4, 2016
Postime
1,363
Reaction score
305
Points
83
Mandi te pati ja dy-tre lekundje te vogla , hosting me duket , meqe kam qene gjithe diten on ketu , jam bo forumaxhie thekme sot :LOL::love:
 

Bogota

𝖕𝖚𝖊𝖉𝖔 𝖞 𝖑𝖔 𝖍𝖆𝖗𝖊́
Anëtar
Sep 16, 2019
Postime
595
Reaction score
199
Points
43
Mandi te pati ja dy-tre lekundje te vogla , hosting me duket , meqe kam qene gjithe diten on ketu , jam bo forumaxhie thekme sot :LOL::love:
Sipas informacioneve që ka Artan Hoxha ishte i shkallës rihter 4-5 ballë.
Po prapë sipas Informacioneve te lartëpërmendurit do ket shtes loje 😋
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
50,899
Reaction score
2,306
Points
113
Mandi te pati ja dy-tre lekundje te vogla , hosting me duket , meqe kam qene gjithe diten on ketu , jam bo forumaxhie thekme sot :LOL::love:
Ke të drejtë, para pak minutash nuk po funksiononte mirë forumi.
 

Bogota

𝖕𝖚𝖊𝖉𝖔 𝖞 𝖑𝖔 𝖍𝖆𝖗𝖊́
Anëtar
Sep 16, 2019
Postime
595
Reaction score
199
Points
43
Ka sulme nga Iranianet e forumit?

Qe po hang-et forumi?
Thonë që ka pasur doganë por edhe po skan pasur kanë qenë diku largë lëkundjet deri ne Mitrovicë.
Per Qop Tenell Muhamed Veliu Londër
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
7,878
Reaction score
849
Points
113
Location
Mandi te pati ja dy-tre lekundje te vogla , hosting me duket , meqe kam qene gjithe diten on ketu , jam bo forumaxhie thekme sot :LOL::love:
Po instaloja dicka ne server, ska asnje sulm apo dicka tjeter.

Te falenderoj :)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top