• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kenga qe po degjoni/Kenga qe ju pelqen

Anëtar
Sep 2, 2014
Postime
7,869
Reaction score
491
Points
83
Location
zemra e alpeve Österreich
Meqenese tema e meparshme u mbyll sepse arriti numrin e postimeve, po hapim nje te re duke e filluar nga e para!
Pershendes te gjithe dashamiresit e muzikes dhe frekuentuesit e kesaj teme. ``14``

"]
 
Last edited by a moderator:

Performer

Sweet
Anëtar
Jun 30, 2016
Postime
20,083
Reaction score
185
Points
63
Pershendetje Babe , amon iqe ate foton e profilit se ste shkon ic :p

naten :)

 
Last edited by a moderator:

dallas

I larguar
Anëtar
Aug 29, 2019
Postime
613
Reaction score
87
Points
28
Location
TEXAS
Last edited:
Anëtar
Sep 2, 2014
Postime
7,869
Reaction score
491
Points
83
Location
zemra e alpeve Österreich
Pershendes Performer ! -hug-``14``

"
"]


Lyrics:

Someone told me long ago
There's a calm before the storm,
I know,
It's been comin' for some time.
When it's over, so they say,
It'll rain a sunny day,
I know,
Shinin' down like water.

I want to know, have you ever seen the rain?
I want to know, have you ever seen the rain
Comin' down on a sunny day?"

``sak``
 
Last edited by a moderator:

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
5,246
Reaction score
472
Points
83
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=fO1bt2iwYjU[/ame]
 

Performer

Sweet
Anëtar
Jun 30, 2016
Postime
20,083
Reaction score
185
Points
63
lol me kte foton e ke qajt mo :p flm per prsh Babe :)
un me kte …

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=bgiQD56eWDk[/ame]
 

SystemA

Larg...KANCEROSAVE
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,148
Reaction score
767
Points
113
ja e nderrova dhe foton… shpresoj qe te bien syte rehat….:d-hug-``respect````14``
Po nuk te pelqeu ma thuaj se e nderrojme prap….``puc``
KSHU i pelqe....babyt :p

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=hgfX5aZ6km4[/ame]

Adam und Eva haben Lieben erdacht,
denn, siehst du, jeden Tag.

TSCHYSS...BABE.
 

Performer

Sweet
Anëtar
Jun 30, 2016
Postime
20,083
Reaction score
185
Points
63
beno ty tpershnes me kte se e di qe te ngelet hatri shpejt :D

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=BykAy4YboeU[/ame]
 

Pirati

Aga i Lugines
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
10,187
Reaction score
556
Points
113
Indila - Parle à ta tête - demek foli tetos :D yyyyyyyyyyyp teto, yyyyyyyyp `dance`

 
Last edited by a moderator:

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
27,080
Reaction score
1,262
Points
113
"
"]
 
Last edited by a moderator:

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
27,080
Reaction score
1,262
Points
113
"]
 
Last edited by a moderator:

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
27,080
Reaction score
1,262
Points
113
"]
 
Last edited by a moderator:
Top