• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kenga qe po degjoni/Kenga qe ju pelqen

Fshatari

No vip
Anëtar
Jul 27, 2013
Postime
7,571
Reaction score
469
Points
83
Guitares et quarts de tons
Çerek tone ne kitare :

 

al74

V.I.P
Anëtar
Dec 30, 2017
Postime
3,368
Reaction score
117
Points
63
E degjova ne radio rastesisht e me vinte te buzeqesh me rrefimin e Cremoninit.
Rastesisht sapo i shofa edhe videon e me vjen te qaj e te qesh.
Me pelqen Cesare . Tekste te thjeshta ku tregon veten , ndryshimin. Pak a shume si Grignani .

 
Top