• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kenga qe po degjoni/Kenga qe ju pelqen

Pirati

Aga i Lugines
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
10,188
Reaction score
558
Points
113
Me kete e pershendesim Adean e stepave te Canadase :D very najse song, a ky ishte Ardit Gjebrea i kenges magjike te Arabise, ama Hasan e kish emrin `dance` yaaaaalla, yaaallaaaaaaa ``fumato``

 
Top