• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kenga qe po degjoni/Kenga qe ju pelqen

SystemA

Larg...KANCEROSAVE
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,114
Reaction score
752
Points
113

@dujso.

Po s`pertove,shko thuju qunave te bacit.....KQYRNI ju MIZA bishti te KALIT te Skenderbeut se SI luhet =MUZIKA.Se per t`kenu S`DINE ata PLEHRAT e TU ne troje.Mund te marresh dhe tifoza gazetash me vete.


HAJDE tungi du SchwanzLEPIRES.

GREATE.
 
Top