• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kenga qe po degjoni/Kenga qe ju pelqen

Status
Temë e mbyllur.
Anëtar
Sep 2, 2014
Postime
7,949
Reaction score
653
Points
113
Location
zemra e alpeve Österreich
Meqenese tema e meparshme u mbyll sepse arriti numrin e postimeve, po hapim nje te re duke e filluar nga e para!
Pershendes te gjithe dashamiresit e muzikes dhe frekuentuesit e kesaj teme. ``14``

"]
 
Last edited by a moderator:

Bogota

𝖕𝖚𝖊𝖉𝖔 𝖞 𝖑𝖔 𝖍𝖆𝖗𝖊́
Anëtar
Sep 16, 2019
Postime
595
Reaction score
197
Points
43

Bogota

𝖕𝖚𝖊𝖉𝖔 𝖞 𝖑𝖔 𝖍𝖆𝖗𝖊́
Anëtar
Sep 16, 2019
Postime
595
Reaction score
197
Points
43

Bogota

𝖕𝖚𝖊𝖉𝖔 𝖞 𝖑𝖔 𝖍𝖆𝖗𝖊́
Anëtar
Sep 16, 2019
Postime
595
Reaction score
197
Points
43

Bogota

𝖕𝖚𝖊𝖉𝖔 𝖞 𝖑𝖔 𝖍𝖆𝖗𝖊́
Anëtar
Sep 16, 2019
Postime
595
Reaction score
197
Points
43
Anëtar
Sep 2, 2014
Postime
7,949
Reaction score
653
Points
113
Location
zemra e alpeve Österreich
o kamarier…. na sill edhe nja kater dopie t'jera dhe kater shishebaba me kater salc kosi dhe kater bifteke, plus nja kater shishe birre …...per shplarje…. -qesh- -qesh- -gezuar- 😛
ah….. harrova, na sill edhe 1 cokollate Hilal per kalamojt…. se per kta po punojm…...-gezuar--qesh--qesh--qesh-

 
Status
Temë e mbyllur.
Top