• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kenga qe po degjoni/Kenga qe ju pelqen

Rrjeti

Anëtar
Anëtar
Dec 11, 2017
Postime
507
Reaction score
16
Points
18
Location
Në shtëpi....
Legjendat e të 80 - tave

Bananarama dhe Modern Talking
(sot gjeni vetëm imitime ku si të tillë nuk mund t´ju afrohen deri te këmbët artistëve muzikor të pop-rock kulturës legjendave klasik...)
(vini re farmerkat e grisura të gocës në mes-këto që shikoni në video (video disajnuar para 30 viteve), sot i mbajnë gocat e çunat anemban botës)
 
Top