• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kenga qe po degjoni/Kenga qe ju pelqen!!

Bogota

𝖕𝖚𝖊𝖉𝖔 𝖞 𝖑𝖔 𝖍𝖆𝖗𝖊́
Anëtar
Sep 16, 2019
Postime
595
Reaction score
199
Points
43

Bogota

𝖕𝖚𝖊𝖉𝖔 𝖞 𝖑𝖔 𝖍𝖆𝖗𝖊́
Anëtar
Sep 16, 2019
Postime
595
Reaction score
199
Points
43

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,689
Reaction score
1,053
Points
113
Pashe Van Halen me 1984-en,ne JUMP-Tour dhe mendova atehere....................... Das will ICH auch MACHEN.
Wes Scantlin .

PS................e ka THYER KOMPLET.

FAZIT..................dite te MBARE vllazen dhe FEMRA shqiptare.
Mir u shkrofshim.

LG.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,689
Reaction score
1,053
Points
113
Pashe Van Halen me 1984-en,ne JUMP-Tour dhe mendova atehere....................... Das will ICH auch MACHEN.
Wes Scantlin .

PS................e ka THYER KOMPLET.

FAZIT..................dite te MBARE vllazen dhe FEMRA shqiptare.
Mir u shkrofshim.

LG.
hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.....gjakan SHUME.
phhhhhhhhhhhhhhh....Beno me lejohet?
Omre!
Keta nuk jane....................ruse.
Po pse jane te TJERET kokrrat e B.O.L.E.V.E,do te jem dhe veda.
Me zhgenjeve SystemA.
Jo mer Ben,per t`miren tate e kom,duke mor para VESHEVE se sa DARA ka.
E di si o puna MER....maroi koncerti,Dave iku i pari,pastaj,dyshi,treshi,katra dhe i fundi beri nje gjest....M....F....r,merreni keto CINGLAT,se kom te tjera BOLL.
Na e dhiu..........<SHKERDHATA>,m-gj-te=APLAUS pa INFINIT.
DANKE SEHR.
PS.....kujdes nga virusi i kinezeve se jane <shkina> ATA.
Ju specie qe KURRE nuk ndryshoni.
ALE,AGRE.AVE und
TSCHYSS.
 
Top