• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kenga qe po degjoni/Kenga qe ju pelqen!!

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
51,070
Reaction score
2,496
Points
113
Para disa minutash mbarova punë me darkën. 😜
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
51,070
Reaction score
2,496
Points
113
Kush të pyeti ?
Apo skishte vënd mo anej që të erdhi kjo ide brilante të shkruaje ktu?
Kam klikuar temën e gabuar a i vrarë.
Ja kjo është një mangësi e forumit që @Mandi nuk po denjon ta korigjojë, duhet të dali titulli i temës në krye të Qdo postimi.
Kur kam klikuar temën unë ka shkar tek tjetra, kur hapet postimi i fundit nuk e merr vesh në cil temë je po nuk vajte lartë në krye të temës
 

Viking

*𝖀́𝖑𝖋𝖍𝖊𝖉𝖓𝖆𝖗*
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
11,710
Reaction score
852
Points
113
Location
ᛖᛞᛗᛟᚾᛞ
Kam klikuar temën e gabuar a i vrarë.
Ja kjo është një mangësi e forumit që @Mandi nuk po denjon ta korigjojë, duhet të dali titulli i temës në krye të Qdo postimi.
Kur kam klikuar temën unë ka shkar tek tjetra, kur hapet postimi i fundit nuk e merr vesh në cil temë je po nuk vajte lartë në krye të temës
He de se nuk te vrava siç bere ti me ate koke paguren per Trekofshat e mija 😂
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
51,070
Reaction score
2,496
Points
113
He de se nuk te vrava siç bere ti me ate koke paguren per Trekofshat e mija 😂
Në fakt ti e kishe shkruar tremkofshat, m-në e hoqa unë për gallat por ti je i pa vëmëndshëm ta shikoje. 😜
 

Viking

*𝖀́𝖑𝖋𝖍𝖊𝖉𝖓𝖆𝖗*
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
11,710
Reaction score
852
Points
113
Location
ᛖᛞᛗᛟᚾᛞ
Në fakt ti e kishe shkruar tremkofshat, m-në e hoqa unë për gallat por ti je i pa vëmëndshëm ta shikoje. 😜
Futja kot edhe une sdoja ta prishja zgerdhitjen tende edhe atij qe me mban ligjerata andej nga pyetje pergjigje po nejse ;)
Mjafton te ndjehet Shoqnia mire 😂
 
Anëtar
Sep 2, 2014
Postime
8,150
Reaction score
1,026
Points
113
Location
zemra e alpeve Österreich
Kjo kenge eshte shume e censuruar ne YT.
Une e kam publikuar ne kanalin tim 2 here, dhe papseprape YT ma ka bllokuar sebashku me account-in tim!!!
Me ne fund gjeta nje youtuber nga Indonesia qe ma mori persiper publikimin e kesaj kenge sepse atje nuk kishte censure por me kushtin qe ne video do te mbetej e perkthyer (stampuar) perkthimi indonezian!
Do ti lutesha kujdo i cili arrin ta shohe kete video pa censure, kudo qe ndodhet, ti beje Download sepse eshte e vetmja kopje qe disponojme me kete video editor!

Sie versuchen uns zum Schweigen zu bringen!!! :mad:

TEXT:

Märkische Heide, Märkischer Sand
Sind des Märkers Freude,
Sind sein Heimatland.
(2 Here)

Steige hoch, du roter Adler
Hoch über Sumpf und Sand,
Hoch über dunkle Kiefernwälder,
Heil dir mein Brandenburger Land
(2 Here
)

(vazhdon).....
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,766
Reaction score
1,092
Points
113
Fund jave te mbare.
10/10-te,GREATE und
Tschyss.
 
Top