• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kerkoj nje ndihme modeste

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
4,513
Reaction score
575
Points
113
I madherishem ne toke eshte vetem AI ose AJO e cila ka frymen e shenjte.

Holy spirit do te thote te jesh WHOLE.

Me qenese ne shqip nje shpirt i tille quhet i SHENJTE atehere i madherishem ne toke eshte vetem AI ose AJO e cila ndryshe quhet SHENJETORE.

Une kam shume tituj.

Ti e di se cfare duhet te jesh ne gjendje te besh per t'u shpallur shenjtor apo jo?!


Elle
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
19,163
Reaction score
1,443
Points
113
Edhe Sulejmani ishte i Madherishem. 💕
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
4,513
Reaction score
575
Points
113
Ishte, POR nuk eshte me, kurvari!


Elle
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
19,163
Reaction score
1,443
Points
113
Hahahaha, me shkrive. He mi, se vetem Hyrremin donte me zemer. Lol
 
Top