• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Klasifikoni ket Serb

lonely_lion

在中国的某个地方
Anëtar
Jul 4, 2015
Postime
5,328
Reaction score
122
Points
63
Përgjigje e: Klasifikoni ket Serb

hahahahaha oreeee moreee ka femra qe te pagujn per mi qi sa dush nese te pelqen asi trip hahahaha ...
Asi Mac thuaj. E c'po na prish mendjen o shoku. Po me dhe ca inormacione akoma , une do e ve ne plan. Ja e shikon se c'behet ne forum. Te gjithe qahen per pune dhe asnje nuk e do punen. Nuk eshte me te thene , por me dhene. Nga janari apo shkurti, lerohem une kendej nga Kina. Deri atehere ishalla nuk kane vdekur nonat nga te fohtit.Mbase ka ikur dhe nje cike dimri. I hypi avionit une dhe direkt tek nonat :D
 

Ice

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 28, 2015
Postime
1,543
Reaction score
15
Points
0
Përgjigje e: Klasifikoni ket Serb

Ore ti qenke ne frigorifer. Cfare emri ka ky vendi ore? Dhe cfare pune beni aty ne -30 grade ? Aty dhe shurra te ngrinka .
hahahahahaha ... eshte nje vend i vogel dikun midis norvegjis :)

punojm brenda :)

eshte shume ftoft vetem ne dimer.
 

lonely_lion

在中国的某个地方
Anëtar
Jul 4, 2015
Postime
5,328
Reaction score
122
Points
63
Përgjigje e: Klasifikoni ket Serb

hahahahahaha ... eshte nje vend i vogel dikun midis norvegjis :)

punojm brenda :)

eshte shume ftoft vetem ne dimer.
Qenka tamam per mua. O sa i pelqej une keto te voglat midis. Dhe une brenda do punoj :D. Ja e gjeta punen per nga viti tjeter. Degjo Beast. Se une t'u futa mik per Akrepin, po ai s'po e ka me qef. Une kam qene me pune dhe ne Kosove. Kosoven e dua shume. Gjuhen shqipe e di mire ( me mire se Akrepi). Po e quaj te bere kete punen e nonave. Nga viti qe vjen erdha une. O pritni o nonat norge se po vjen luani !!!

P.S.
Beast. Po filloj te mesoj dhe gjuhen norvergjeze qe sonte. Ja po shikoj kete fimin.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=qNxrEzbDphc[/ame]
 
Last edited:

Ice

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 28, 2015
Postime
1,543
Reaction score
15
Points
0
Përgjigje e: Klasifikoni ket Serb

Qenka tamam per mua. O sa i pelqej une keto te voglat midis. Dhe une brenda do punoj :D. Ja e gjeta punen per nga viti tjeter. Degjo Beast. Se une t'u futa mik per Akrepin, po ai s'po e ka me qef. Une kam qene me pune dhe ne Kosove. Kosoven e dua shume. Gjuhen shqipe e di mire ( me mire se Akrepi). Po e quaj te bere kete punen e nonave. Nga viti qe vjen erdha une. O pritni o nonat norge se po vjen luani !!!

P.S.
Beast. Po filloj te mesoj dhe gjuhen norvergjeze qe sonte. Ja po shikoj kete fimin.
https://www.youtube.com/watch?v=qNxrEzbDphc
hahahahaha ky eshte film i fort...

hajde kur dush, haver, kom me te ndihmu qysh moj, gjithqysh ...

mesoje gjuhen sa te mundesh edhe eja ... perime e kom.
 

lonely_lion

在中国的某个地方
Anëtar
Jul 4, 2015
Postime
5,328
Reaction score
122
Points
63
Përgjigje e: Klasifikoni ket Serb

hahahahaha ky eshte film i fort...

hajde kur dush, haver, kom me te ndihmu qysh moj, gjithqysh ...

mesoje gjuhen sa te mundesh edhe eja ... perime e kom.
O Beast. Faleminderit shoku. Po eshte ftohte aty. Une mezi po e bej shurren ne te ngrohte jo me ne te ftohte. Une jam plak. Por me gjithate do e mendoj :D . Ty te shkofte mbare.

P.S.

Mos ma thuaj prap ore ..... se morra trenin dhe per nje jave jam aty!


9,289 kilometres :D

Sa sekret e ke ore ate emrin e vendit. Zbraze ore. Ku eshte ky vendi ? Se na bere kurioz !
 
Last edited:

Gi de Masha

V.I.P
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
14,111
Reaction score
813
Points
113
Location
Danimarkë
Përgjigje e: Klasifikoni ket Serb

Eeeee, mos je ne Tromsø?
E di ku eshte ky vend. Jam i ftuar te shkoj atje, por vertet shume ftohte. Atje dikund nga shtatori po fillonte te bjerë borë.
 

Rex

V.I.P
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
13,595
Reaction score
327
Points
83
Përgjigje e: Klasifikoni ket Serb

Shume i bardh po m'doket bre

Maxhup shka.

Ne kohe lufterash behen me serb se serbet. Kane bere kerdi ne luften e fundit.
 

lonely_lion

在中国的某个地方
Anëtar
Jul 4, 2015
Postime
5,328
Reaction score
122
Points
63
Përgjigje e: Klasifikoni ket Serb

Eeeee, mos je ne Tromsø?
E di ku eshte ky vend. Jam i ftuar te shkoj atje, por vertet shume ftohte. Atje diku bga shtatori po fillonte te bjerë borë.
Tromsø. Nuk eshte i ftohte Baca Adem.



Se e kap GolfStream .



Baca Adem. Ky djali po te thote vetem emrin ose vetem mbiemrin, e gjejme kollaj. I shkojme te dy per vizite. Je darkort ti ?
Kjo shoqja ime Kineze me thote: Una shoqa ima kushurira Norvegia. Una gjeja ke do ti. Ti puna mira, mira ...una gjeja cdo tia. I kam mesuar pak Shqip shejtankes.
 
Last edited:

Ice

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 28, 2015
Postime
1,543
Reaction score
15
Points
0
Përgjigje e: Klasifikoni ket Serb

Tromsø. Nuk eshte i ftohte Baca Adem.



Se e kap GolfStream .



Baca Adem. Ky djali po te thote vetem emrin ose vetem mbiemrin, e gjejme kollaj. I shkojme te dy per vizite. Je darkort ti ?
Kjo shoqja ime Kineze me thote: Una shoqa ima kushurira Norvegia. Una gjeja ke do ti. Ti puna mira, mira ...una gjeja cdo tia. I kam mesuar pak Shqip shejtankes.
Ne ket kohe nuk eshte shume ftohte por bahet ne december, janar, februar.

eshte ma ftohte se tromsø.
 

Ice

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 28, 2015
Postime
1,543
Reaction score
15
Points
0
Përgjigje e: Klasifikoni ket Serb

Eeeee, mos je ne Tromsø?
E di ku eshte ky vend. Jam i ftuar te shkoj atje, por vertet shume ftohte. Atje dikund nga shtatori po fillonte te bjerë borë.
Eshte ni vend edhe ma i vogel. ndoshta ta kalxoj privat nese don :)

ti je ne Copenhagen . atje me ka pelqy kur jom kane .
 

lonely_lion

在中国的某个地方
Anëtar
Jul 4, 2015
Postime
5,328
Reaction score
122
Points
63
Përgjigje e: Klasifikoni ket Serb

Eshte ni vend edhe ma i vogel. ndoshta ta kalxoj privat nese don :)

ti je ne Copenhagen . atje me ka pelqy kur jom kane .
Ma kallzo mua ore. Ore Beast. Ti po merresh me Bacen Adem ? Do vime bashke ore. Leqe ai nuk vjen. Une vi ! Me 1000% qe vi :D
 

Fshatari

No vip
Anëtar
Jul 27, 2013
Postime
7,924
Reaction score
720
Points
113
Përgjigje e: Klasifikoni ket Serb

hahahahhaha. Po mirë, por, po iu tek Fshatarit a Piratit ata ta sjellin Hashimin me shajkaçkë?! Do të thuash që Hasha është serb?!!!
E ke parë ti ndonjëherë atë foto?

A po e pengon integrimin e Kosovës fakti që është shtet me shumicë myslimane, Thaçi përgjigjet për 'Le Point'

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, në një intervistë për mediumin francez ‘Le Point’, ka folur për konfliktin e ngrirë ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, dhe për përpjekjet drejt një zgjidhje përfundimtare që do të siguronte rrugën drejt integrimit Evropian për të dy vendet.
Gazeta franceze e ka pyetur Thaçin nëse paraqet problem për integrimin e Kosovës në BE, fakti që popullsia është shumicë myslimane.
‘Shumica e potencojnë faktin që Kosova është e dominuar nga myslimanët, a po shkakton hendek kjo për procesin e pranimit ” pyetet Thaçi.

“Por Bashkimi Evropian nuk është një vend i kombeve kristiane.

Identiteti ynë fetar është produkt i historisë. Edhe pse vendi ynë është i dominuar nga popullsia myslimane, ne nuk jemi një shtet mysliman. Katedralja e Prishtinës është më e madhja në rajon.

Edhe në familjen time kemi edhe të krishterë edhe mysliman.

Nuk duhet të lejojmë që paragjykimet të ndotin realitetin. Për 20 vjet me radhe ne kemi qenë duke luftuar xhihadistët. Ne kemi qenë shume të kujdesshëm gjatë luftës për pavarësi për të mos i lënë luftëtarët e huaj të cilët kishin motive fetare që të luftojnë me në kundër Serbisë. Ne nuk duam të ndotim legjitimitetin e luftës tonë. Ne sot jemi fronti për luftën kundër Daesh-it dhe Al Qaedas”, është përgjigjur presidenti Thaçi për gazetën franceze ‘Le Point’./GazetaExpress/
__________________________________________________
https://www.gazetaexpress.com/lajme/a-po-e-pengon-integrimin-e-kosoves-fakti-qe-eshte-shtet-me-shumice-myslimane-thaci-pergjigjet-per-le-point-595649/
_______________________________

Edhe në familjen time kemi edhe të krishterë edhe mysliman.

hašimi jo por Đuši i tij, ai popi me mjekerr, ka qene i krishtere.
 
Last edited:

Arban bArbArian

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 27, 2015
Postime
327
Reaction score
3
Points
0
Re: Përgjigje e: Klasifikoni ket Serb

Ne pamje te pare ajo qe me terheq vemendjen me te teper eshte kapelja. Ballore kapelja te le pershtypjen sikur po sheh germen M. Domethene qe ai eshte djale mamaje dhe jo babai. Rrezik babi i tij eshte komshiu. Plus, dy cepat e M-se me duken si dy veshe miu, gje qe i heq gjithe burrerine. Kapelja, po t'a shohesh nga siper te le pershtypjen e nje goje peshku te hapur i cili pret qe te haje karemin. Syte i mban te drejtuar nga ana e djathte, gje qe tregon se ai eshte genjeshtar. Por kjo tregon gjithashtu se fotografi nuk sheh mire nga ana e majte. Pushka e mbajtur me tyten poshte si dhe cigarja e pandezur ne goje tregojne se ketij mashkulli i mungon ngrefja. Cngrefja nuk eshte rrjedhoje e luftes por BURIM i saj. Njerezit qe bejne lufte zakonisht jane te ckrefur.

Prandaj dhe Arabia Saudite e cila duhet te ngrihej ne lufte per bashkefetaret e saj nuk ia kercet, POR le Perendimin te merret me Abazet dhe Mahmutet.

Prandaj si mund te ruajme burrerine me mire se te zevendesojme nje tyte me nje tyte tjeter.

Syte ai i ka te varur nga poshte qe tregon se graviteti ben te veten. Rrallehere eshte i vetedijshem se duhet te beje ushtrime te tipit koken poshte e kembet larte.

Syte i jane shqyer nga habia dhe jo nga mushkonjat qe e rrethojne.

Lekura e zeze mund te jete rezultat i pjekjes ne diell dhe jo karakteristike gjenetike.

Jane rrethanat e jashtme ato qe percaktojne gjenetiken e njeriut. Psh nje njeri qe eshte i ekspozuar shume ne diell ai do te lind edhe femije me te erret ne lekure.

Sipas gojedhenave ne familjen time iu pre veshi nje prej katragjysheve te mi per mosbindje, gje qe eshte trasheguar brez pas brezi tek te pakten njeri nga femijet.


Dea
Ose M si Mal (m'al = Ar) , e kunderta e tokes t'but (rrumullak) , turit e bishave / mishngrënsve .













 

Arban bArbArian

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 27, 2015
Postime
327
Reaction score
3
Points
0
Ktu shihet qka ndosh , nga perzimja e thell , bijn turit edhe shihet nji pervjelje e mishit permi sy n'skej .



Grat e huja ta bojn kto.
 

Arban bArbArian

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 27, 2015
Postime
327
Reaction score
3
Points
0
qaj tipi (bisha) i msheft , ma mer menja qe o qyky



A e ka t'vizatume n'mes , ky kur rrin normal , doket i but , bone e shtine me ul kryt , at'her i dalin mrrolat , M , ose AA (Alpha male(mal mali male)) , kta ma mer menja jon ma t'rrezikshmit , sepse kta nuk t'ngucin , jon t'mir , t'but , loja e tyne osht mu mush mllef , qe kur t'eksplodojn mos me tu gjet copat kurr.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,792
Reaction score
1,107
Points
113
Përgjigje e: Re: Klasifikoni ket Serb

qaj tipi (bisha) i msheft , ma mer menja qe o qyky



A e ka t'vizatume n'mes , ky kur rrin normal , doket i but , bone e shtine me ul kryt , at'her i dalin mrrolat , M , ose AA (Alpha male(mal mali male)) , kta ma mer menja jon ma t'rrezikshmit , sepse kta nuk t'ngucin , jon t'mir , t'but , loja e tyne osht mu mush mllef , qe kur t'eksplodojn mos me tu gjet copat kurr.
Kenka me fustanellac......
 
Top