• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që ju përgjigjën kësaj teme

 • 54

  Mano

  V.I.P
  • Postime
   10,439
  • Rezultati i reagimit
   1,009
  • Pikët
   113
 • 52

  SERAFIM DILO

  Anti Busavata
  • Postime
   9,581
  • Rezultati i reagimit
   70
  • Pikët
   0
 • 25

  peshkaqeni33

  nje ze midis jush From Kush tha, qe s'jemi komshinj!
  • Postime
   6,154
  • Rezultati i reagimit
   357
  • Pikët
   83
 • 20

  rowe

  • Postime
   12,547
  • Rezultati i reagimit
   1,943
  • Pikët
   113
 • 19

  Ajnej

  Restaurator Orbis From Dardania Parva
  • Postime
   3,153
  • Rezultati i reagimit
   85
  • Pikët
   48
 • 16

  ZET

  Cursum Perficio
  • Postime
   7,839
  • Rezultati i reagimit
   472
  • Pikët
   83
 • 14

  Mistrece

  Moderator
  • Postime
   14,725
  • Rezultati i reagimit
   582
  • Pikët
   113
 • 14

  Brari

  Super Anëtar
  • Postime
   3,558
  • Rezultati i reagimit
   24
  • Pikët
   38
 • 9

  Meri

  .
  • Postime
   12,241
  • Rezultati i reagimit
   1,211
  • Pikët
   113
 • 6

  busavata

  Moderator 54 From Gjilan
  • Postime
   8,408
  • Rezultati i reagimit
   157
  • Pikët
   63
 • 6

  Le Chiffre

  Anëtar i ri From Tirona - ku tjeter!
  • Postime
   147
  • Rezultati i reagimit
   4
  • Pikët
   0
 • 6

  Morrison

  Anëtar i ri From me kembe ne toke
  • Postime
   712
  • Rezultati i reagimit
   11
  • Pikët
   0
 • 6

  Hello Kitty

  ❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
  • Postime
   10,094
  • Rezultati i reagimit
   306
  • Pikët
   83
 • 4

  SystemA

  V.I.P
  • Postime
   49,351
  • Rezultati i reagimit
   1,356
  • Pikët
   113
 • 3

  Rex

  V.I.P
  • Postime
   13,601
  • Rezultati i reagimit
   335
  • Pikët
   83
 • 2

  Mandi

  ஜ۩۞۩ஜ From
  • Postime
   8,034
  • Rezultati i reagimit
   1,154
  • Pikët
   113
 • 2

  Beaute

  • Postime
   18,653
  • Rezultati i reagimit
   381
  • Pikët
   83
 • 2

  Pirati

  Aga i Lugines
  • Postime
   10,973
  • Rezultati i reagimit
   1,311
  • Pikët
   113
 • 2

  Eliot

  .
  • Postime
   925
  • Rezultati i reagimit
   13
  • Pikët
   0
 • 2

  admiral

  Anëtar i ri From Ke kodra e kuqe
  • Postime
   317
  • Rezultati i reagimit
   6
  • Pikët
   0
 • 2

  Irfan CANA

  Anëtar i ri
  • Postime
   1,856
  • Rezultati i reagimit
   13
  • Pikët
   0
 • 2

  Akrepi

  Anëtar
  • Postime
   52,323
  • Rezultati i reagimit
   3,843
  • Pikët
   113
 • 2

  Borix

  Seek truth from facts From Vancouver
  • Postime
   77
  • Rezultati i reagimit
   3
  • Pikët
   0
 • 2

  POKO

  Anëtar i ri
  • Postime
   403
  • Rezultati i reagimit
   3
  • Pikët
   0
 • 2

  DeuS

  Authentic From ..Relaxing!
  • Postime
   125
  • Rezultati i reagimit
   15
  • Pikët
   0
 • 1

  alem_de

  Super Anëtar From Gjermani.
  • Postime
   1,010
  • Rezultati i reagimit
   10
  • Pikët
   38
 • 1

  E_PAKAPSHME

  Anëtar i ri From Tirane
  • Postime
   292
  • Rezultati i reagimit
   3
  • Pikët
   0
 • 1

  gurax

  • Postime
   3,047
  • Rezultati i reagimit
   67
  • Pikët
   48
 • 1

  user010

  Anëtar i ri From Londer
  • Postime
   300
  • Rezultati i reagimit
   12
  • Pikët
   0
 • 1

  Elushe

  ~*~loved~*~
  • Postime
   4,919
  • Rezultati i reagimit
   977
  • Pikët
   113
 • 1

  BARAT

  • Postime
   672
  • Rezultati i reagimit
   26
  • Pikët
   28
 • 1

  Elian70

  Photoshop From Vlorë
  • Postime
   8,658
  • Rezultati i reagimit
   86
  • Pikët
   0
 • 1

  murik

  peace and love From philadelphia
  • Postime
   1,733
  • Rezultati i reagimit
   97
  • Pikët
   48
 • Top