• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

"Kohë qirinjsh" 2

Agim Metbala

V.I.P
Anëtar
May 16, 2011
Postime
10,534
Reaction score
75
Points
48
Location
Rahovec,Kosovë
ÇAPKËNE

Edhe llastimi të ka hije princeshë
M’i zgjon ndjenjat deri në çmenduri
Çapkëne TI ma mba jetën në drejtëpeshim...

#AgimMETBALA
 

Agim Metbala

V.I.P
Anëtar
May 16, 2011
Postime
10,534
Reaction score
75
Points
48
Location
Rahovec,Kosovë
RINIA NË IKJE

Rinia në ikje biblike e pa kokë
Politikanët i fërkojnë duart
Atdheu i varfër për buzëqeshjet e fëmijëve...

#AgimMETBALA
 

Agim Metbala

V.I.P
Anëtar
May 16, 2011
Postime
10,534
Reaction score
75
Points
48
Location
Rahovec,Kosovë
MALLI MË DJEG

Nata pa TY më bëhet përjetësi
Humbem dremitjeve të thella
Malli më djeg e bëhem hi i vokët...

#AgimMETBALA
 

Agim Metbala

V.I.P
Anëtar
May 16, 2011
Postime
10,534
Reaction score
75
Points
48
Location
Rahovec,Kosovë
PËR TEK TI

Për tek TI nuk ndiej lodhje
Zemra e përgatitur për maratonë
Në cak do të të hidhem në përqafim...

#AgimMETBALA
 

Agim Metbala

V.I.P
Anëtar
May 16, 2011
Postime
10,534
Reaction score
75
Points
48
Location
Rahovec,Kosovë
PËSHURRA VETEN NË FYTYRË

U ndala te përmendorja jote Naim
Të fshehur në një kthinë Tirane
Pastaj e pëshurra veten në fytyrë...

#AgimMETBALA
 

Agim Metbala

V.I.P
Anëtar
May 16, 2011
Postime
10,534
Reaction score
75
Points
48
Location
Rahovec,Kosovë
KJO DRIDHJE

Kjo dridhje e tokës më preku në palcë
Gjaku i derdhur vizatoi hartën e mëmëdheut
E medalje turpi vjeri në qafa politikanësh...

#AgimMETBALA
 

Agim Metbala

V.I.P
Anëtar
May 16, 2011
Postime
10,534
Reaction score
75
Points
48
Location
Rahovec,Kosovë
NDJEHEM FITIMTAR

TI më ke pushtuar të tërin
Unë ndjehem fitimtar mbi fitimtarin
Si luftëtari pas betejës së përgjakshme...

#AgimMETBALA
 
Top