• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

"Kohë qirinjsh" 2

Agim Metbala

V.I.P
Anëtar
May 16, 2011
Postime
10,591
Reaction score
162
Points
63
Location
Rahovec,Kosovë
- Të gjithë njerëzit se ecin me dy këmbë, nuk do të thot se janë NJERËZ!
- Ne shqiptarët, vërtet jemi të prirur për paragjykime!
- Nëse dëshiron të mbetesh i vetëm, ec DREJTË e fol të VËRTETËN!
- BINDJA e lehtë – ndryshim mendimi i SHPEJTË!

#AgimMETBALA
 

Agim Metbala

V.I.P
Anëtar
May 16, 2011
Postime
10,591
Reaction score
162
Points
63
Location
Rahovec,Kosovë
PA TY

Pa TY ndjej zbrazti në zemër
Lumturia më ik marramedshëm
Shpirti më shndërrohet në seferinë...

#AgimMETBALA
 

Agim Metbala

V.I.P
Anëtar
May 16, 2011
Postime
10,591
Reaction score
162
Points
63
Location
Rahovec,Kosovë
EDHE NËSE

Edhe nëse iki në fund të botës
Truri më ka marr formën e hartës së kombit
Damarëve më rrjedh gjaku i katërgjyshit...

#AgimMETBALA
 

Agim Metbala

V.I.P
Anëtar
May 16, 2011
Postime
10,591
Reaction score
162
Points
63
Location
Rahovec,Kosovë
KUR

Kur je larg të ndjej pranë
Kur të kam pranë kam frikë nga ikja
Larg e afër çdo herë lidhur me TY...

#AgimMETBALA
 

Agim Metbala

V.I.P
Anëtar
May 16, 2011
Postime
10,591
Reaction score
162
Points
63
Location
Rahovec,Kosovë
RROKULLISEM SI ORTEKU

Për TY me lot bëra një aezverg
Tash lotëve rrokullisem si orteku
Derisa të shkrihem në pranverën e vonë...

#AgimMETBALA
 
Top