• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Koka lëshon bombën, zbulon planin për ta eliminuar Lulzim Bashën: Me urdhër të Hashim Thaçit kanë ardhur njerëz në Tiranë

Fshatari

No vip
Anëtar
Jul 27, 2013
Postime
7,913
Reaction score
715
Points
113
Shqipëria duket se nuk ka huazuar vetëm gaz lotsjellës nga Kosova për të shtypur protestat e opozitës.
Gazetari Bledian Koka tha në studion e "360 Gradë" se me urdhër të Hashim Thaçit kanë ardhur dhe njerëz nga Kosova për të menaxhuar protestat.
Bledian Koka: Nga informacionet që kam, di që me urdhër të Hashim Thaçit në Tiranë kanë ardhur njerëz për të shtypur apo menaxhuar protestën.Ajo që shton dyshimet, është se gjatë kohës kur kishte protesta të opozitës u publikua një informacion se jeta e Lulzim Bashës ishte në rrezik për shkak se disa persona nga Kosova kishin ardhur ta eleminonin.
__________________________________________
 
Top