• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Le te flasim pak per shahun

SystemA

Larg...KANCEROSAVE
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
47,185
Reaction score
291
Points
83
Difeku i juave te TANVE ashtna...qe keni lere me biblen poshte byces,penisit ose muschit.

Game OVER apo MAT pa bere NULLA levizje.
 
Top