• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Macet. Te voglat dhe te medhate

gurax

Super Moderator
Anëtar
Mar 19, 2011
Postime
3,047
Reaction score
67
Points
0
Location
Virgo Supercluster, Local Group, Milky Way, Orion-
Macet jane mace dhe gjithmone do te ngelen mace. Nganjehere luajme me to, nganjehere edhe na gervishtin.

... por nese macja eshte mace e madhe, gervishtja eshte vdekjeprurese.
Duhet te kemi respekt per macet.

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=7Xtb97vLFhc[/ame]
 

Jetmira

V.I.P
Anëtar
Apr 19, 2014
Postime
2,856
Reaction score
61
Points
48

Puma eshte macja ime e preferuar:):).
Me duken miqesore dhe te dashura.
Enderra ime ta kem 1 te tille 1 dite.
 

H2SO4

punoj ne heshtje
Anëtar
Dec 28, 2014
Postime
678
Reaction score
20
Points
18
Cfare e doni, femer apo mashkull?
Kam une nje femer, po nuk e mbaj ne shtepi. Nuk eshte ide e mire te mbash puma ne shtepi. Ato i prishin lodrat.
 

SystemA

Larg...KANCEROSAVE
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,251
Reaction score
819
Points
113
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=0_bkZ0uUWWI[/ame]
 

SystemA

Larg...KANCEROSAVE
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,251
Reaction score
819
Points
113
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=UAXWe0WSkQ8[/ame]

Yessssssssssssssss...BABY.

`bam``dance`
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
4,513
Reaction score
575
Points
113
Cfare e doni, femer apo mashkull?
Kam une nje femer, po nuk e mbaj ne shtepi. Nuk eshte ide e mire te mbash puma ne shtepi. Ato i prishin lodrat.

Ja ku e keni macen.

Kapeni dhe burgoseni.


Ku eshte Balahk kur kam nevoje per te?!Adea
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
27,241
Reaction score
1,097
Points
113
Location
ne NYC
Sa qef i paska Coli kotelet...

Ia paskan prishur mendjen fare.
Col te bukura jane kotolet, po kujdes se te gevishin ato dhe te ngelet shenje.
Baballek, nje kotele te tille te kisha do ta lija qe ta perkedhelje ne distance.

 

H2SO4

punoj ne heshtje
Anëtar
Dec 28, 2014
Postime
678
Reaction score
20
Points
18
Ja ku e keni macen.

Kapeni dhe burgoseni.


Ku eshte Balahk kur kam nevoje per te?!Adea
Sa arom te embel paskeni zonjush.

Cfare arome perdorni?
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
4,513
Reaction score
575
Points
113
Pyet kurvickat qe mbani pas dyerve te burgut dhe me te cilat shfreheni ndersa shihni te tjere te cilet u bien me dore.

Maskarenj.


Adea
 

H2SO4

punoj ne heshtje
Anëtar
Dec 28, 2014
Postime
678
Reaction score
20
Points
18
Do ti pyes dhe ato.

Nuk mu pergjigjet zonjush. Me lejoni te kembengul zonjush per emrin e parfumit. Ka dhe ai emer kaq te bukur sa emri juaj?
 

H2SO4

punoj ne heshtje
Anëtar
Dec 28, 2014
Postime
678
Reaction score
20
Points
18
Te bukur e paska emrin, por shume larg emrit emrit tuaj.

Ju falenderoj per mirsjelljen zonjush.
Jeni shume e kendeshme, kur flisni me edukat.
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
4,513
Reaction score
575
Points
113
Te bukur e paska emrin, por shume larg emrit emrit tuaj.

Ju falenderoj per mirsjelljen zonjush.
Jeni shume e kendeshme, kur flisni me edukat.

Mjafton me kaq. E mbushim shishen dhe i veme tapen!Adea
 
Top