• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mendimi i castit.....

SystemA

Larg...KANCEROSAVE
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,148
Reaction score
767
Points
113
On Monday Nobel Prize will give the Prize for Literature to Peter Handke who supports Milosevic and denies the Bosnian genocide.

This shameless decision must be reverted.

How can you award someone without moral consciousness and sense of shame?!

To encourage new genocides?!

9Z61wTcJ_400x400.jpg

PS....per krimet ne Kosove paska harruar.

PERFUNDIMISHT.....naten e mire.
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
4,513
Reaction score
575
Points
113
Paskan qene maskarenj te medhenj ket Pitrat!

Edhe ky Pitri i Forumit tone se bashku me dottore Cherry Blossom u kenaqen qe Nobelin e mori Bob Dylan dhe Jo Ismail Kadareja!

Fare e keqe!


El
 

rowe

V.I.P
Anëtar
Dec 6, 2019
Postime
1,148
Reaction score
726
Points
113
Paskan qene maskarenj te medhenj ket Pitrat!

Edhe ky Pitri i Forumit tone se bashku me dottore Cherry Blossom u kenaqen qe Nobelin e mori Bob Dylan dhe Jo Ismail Kadareja!

Fare e keqe!


El
Bob Dylan dhe Kadare jane te ndryshem thelbesisht, te parit nuk i rruhet te terheqe cmimin, i mjafton fama nderkombetare, i dyti e ka qellimin kryesor te jetes.
Po te ma jepnin mua do ta refuzoja:D
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
4,513
Reaction score
575
Points
113
Bob Dylan dhe Kadare jane te ndryshem thelbesisht, te parit nuk i rruhet te terheqe cmimin, i mjafton fama nderkombetare, i dyti e ka qellimin kryesor te jetes.
Po te ma jepnin mua do ta refuzoja:D
I rrofte fama me ate surrat!

Edhe Donald Trumpit i rrofshin miliardat me ato floke dhe buze!

El
 

SystemA

Larg...KANCEROSAVE
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,148
Reaction score
767
Points
113
1-Prova konkrete për bazën e pretenduar të spiunave rus nuk paraqet gazeta.
.2- Edhe për gjurmët faktike të oficerëve të dyshuar asgjë nuk raportohet.
3 -Forcat speciale franceze nuk kanë siguruar as armë dhe as nuk gjetën bashkëpunëtorë në mesin e vendasve.

PS.....kta shpijunat ruse kenkan te FORTE.Imagjino si tallin LESHT me .......................fabrikime.

Kshu flamurtaret ka trojet.

Hajde tungi.
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
4,513
Reaction score
575
Points
113
Nuk jane te forte jo! Jane budallenj te medhenj. Ndersa ata bejne sehir, ngrihet indiani i Taj Mahalit dhe u fut zjarrin te gjitheve duke angazhuar agjente te cilet mendojne se jane "The Kings of Ben".

Pse te luftojne ata kur luften e ben gjithe bota dhe ata luajne zaret!

Po cfare me kercet mua. Une inatin e kam me te mite! Sa per gurut indiane as me kercet fare sepse kahu i tyre i levizjes eshte komplet i kundert me kahun tone Abrahamik!

El_Korah
 

SystemA

Larg...KANCEROSAVE
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,148
Reaction score
767
Points
113
Ne FAKT mire e ka kjo siper.Edhe UNE me kta tanet e kam.

Tashti PERSE?


AproPO....ne reagime SHKRUHET....

At least, China never invaded the United Kingdom and colonized part of it for 150 years .

Kshu eshte KJO apo me se THJESHTE.

KLM...dhe mos pini droga qe i sjellin.............indianet jugore.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
5,247
Reaction score
473
Points
83
Nje omlete nga gjyshi, per ata qe do shkojne ne pune kete mengjes,..:p

 

Elushe

~*~loved~*~
Anëtar
Aug 20, 2012
Postime
4,724
Reaction score
639
Points
113
Ç’te keqe kishin buzet e kesaj perpara se shkoi te injektonte nje Zot e di çfare per t’i fryre?

949CD3D7-E10C-4E7E-A7FF-00514F6847A4.jpeg
 

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
27,082
Reaction score
1,262
Points
113
Always sleep with one eye open. Never take anything for granted. Your best friends might just be your enemies.
- Sara Shepard
 

Bogota

𝖕𝖚𝖊𝖉𝖔 𝖞 𝖑𝖔 𝖍𝖆𝖗𝖊́
Anëtar
Sep 16, 2019
Postime
591
Reaction score
196
Points
43
Do doja zemerimin tja nxirrja nga zemra ne ato castet kur bote si nevrike dhe aty per aty ta shtrengoja forte forte pas vetes dhe ti mbaja ere flokve te saj.
Aromen e saj qe vlente sa njemije e 1 aroma femrash bashke.
 
Top