• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mire se ju gjeta te gjitheve

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
27,954
Reaction score
1,868
Points
113
Miresenaerdhe ... & kalofsh kendshem ne forum .
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
7,896
Reaction score
896
Points
113
Location
Mire se erdhe Eskimo, qendrim te kendshem ne forum. :)
 

Gi de Masha

V.I.P
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
14,094
Reaction score
795
Points
113
Location
Danimarkë
Mirë se erdhe Tini. Besoj nuk më zemërohesh pse të quajta kështu - Tini. Edhe çuni im quhet Altin dhe të gjithë e quajmë Tini.
Uroj të jesh i urtë e me kulturë si Tini im - gjë që sipas paraqitjes tënde nuk dyshoj për këtë.

Kalofsh mirë në mesin tonë. Besoj nuk do të zhgënjehesh!
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 29, 2010
Postime
8,394
Reaction score
135
Points
63
Location
Gjilan
Mire se erdhe Altin , kalofsh mire edhe qemdrim te
kendshem ne forum .
 
Last edited:

Kasëmi

MJ
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
1,531
Reaction score
168
Points
63
Mire se erdhe dhe perpiqu te ngrohesh qyl ne Forum se drute jane falas.
 

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
27,954
Reaction score
1,868
Points
113
KY sic duket u zhduk pa ardhur akoma.🤨🐸
 
Top