• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Miresejugjeta

Lina

Ujvare
Anëtar
Apr 19, 2019
Postime
104
Reaction score
0
Points
0
Location
Athine
Mirdita dhe miresejugjeta

Jam per here te pare ne kete forum dhe me sygjyroj nje miku im . Shpresoj me kalimin e kohes te njihemi

Rrespekt Furia
 

Lina

Ujvare
Anëtar
Apr 19, 2019
Postime
104
Reaction score
0
Points
0
Location
Athine
Përgjigje e: Miresejugjeta

Duar bosh nuk vihet urdheroni
 

Lina

Ujvare
Anëtar
Apr 19, 2019
Postime
104
Reaction score
0
Points
0
Location
Athine
Përgjigje e: Miresejugjeta

Miresegjeta Barat flm
 

The ICEman

I never lose. I either win or learn.
Anëtar
Mar 28, 2019
Postime
3,397
Reaction score
231
Points
63
Përgjigje e: Miresejugjeta

Mir se erdhe Furia , uroj t’ja kalosh mire ne Forum-Al
 

Lina

Ujvare
Anëtar
Apr 19, 2019
Postime
104
Reaction score
0
Points
0
Location
Athine
Përgjigje e: Miresejugjeta

Mir se erdhe Furia , uroj t’ja kalosh mire ne Forum-Al
Mire se te gjeta The ICEman flm dhe shpresoj tja kalojme sa me mire flm per embelsiren dhe kafen
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
51,235
Reaction score
2,683
Points
113
Përgjigje e: Miresejugjeta

Duar bosh nuk vihet urdheroni
Mirë se erdhe Furia :)
Mos je gjë gjirokastrite që e ke ndarë një kokër bonbone më shtaç? :D
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
4,513
Reaction score
582
Points
113
Përgjigje e: Miresejugjeta

Edhe pse normalisht emrat e burrave mbarojme me i dhe te grave me a kjo nuk do te thote se nuk ka perjshtim te rregullit. Ilia eshte emer burri. Kjo me ben te mendoj se edhe Furia mund te jete emer burri. A kam te bej me burre a me gru?

Ne perspektive i-ja duket si e gjate ndersa a-ja si e rrumbullakte.


Njatjeta Furi,

Adea
 

Lina

Ujvare
Anëtar
Apr 19, 2019
Postime
104
Reaction score
0
Points
0
Location
Athine
Përgjigje e: Miresejugjeta

Mirë se erdhe Furia :)
Mos je gjë gjirokastrite që e ke ndarë një kokër bonbone më shtaç? :D
Mirsetegjeta akrepi ...jo nuk jam gjirokastrite `thankyou`
 

Lina

Ujvare
Anëtar
Apr 19, 2019
Postime
104
Reaction score
0
Points
0
Location
Athine
Përgjigje e: Miresejugjeta

Edhe pse normalisht emrat e burrave mbarojme me i dhe te grave me a kjo nuk do te thote se nuk ka perjshtim te rregullit. Ilia eshte emer burri. Kjo me ben te mendoj se edhe Furia mund te jete emer burri. A kam te bej me burre a me gru?

Ne perspektive i-ja duket si e gjate ndersa a-ja si e rrumbullakte.


Njatjeta Furi,

Adea
Mirsetegjeta Adea ...furia nuk eshte emri im i vertete po vjen fjala furia ...jam femer ....shpresoj tja kalojme mire
 

Kurt

———>
Anëtar
Aug 9, 2014
Postime
5,403
Reaction score
361
Points
83
Përgjigje e: Miresejugjeta

Mire se vjen dhe kalofsh mire.
 
Last edited:

Jolene

🌫
Staff member
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
17,116
Reaction score
792
Points
113
Përgjigje e: Miresejugjeta

Mire se erdhe.

Adea welcome back to.
 
Top