• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Muzike Shqiptare nga te huajt dhe diaspora

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
7,718
Reaction score
623
Points
113
Location
Përgjigje e: Muzike Shqiptare nga te huajt dhe diaspora

Xhamadani vija vija nga Kori i Kolegjit të Masterit, Kaliforni

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=RurQlUzyIu4[/ame]
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
7,718
Reaction score
623
Points
113
Location
Përgjigje e: Muzike Shqiptare nga te huajt dhe diaspora

Bojana Marković - Moj e bukura more

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=4_D1IWVxFTU[/ame]
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
7,718
Reaction score
623
Points
113
Location
Përgjigje e: Muzike Shqiptare nga te huajt dhe diaspora

Turkish singer sings albanian song.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=M7aifxddN9Q[/ame]
 

drague

me pushime
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
24,153
Reaction score
535
Points
113
Përgjigje e: Muzike Shqiptare nga te huajt dhe diaspora

[YOUTUBE]XVRhsvXyDXI[/YOUTUBE]

jalla habibi
 

Pirati

Aga i Lugines
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
10,165
Reaction score
536
Points
113
Përgjigje e: Muzike Shqiptare nga te huajt dhe diaspora

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=bPwqR-2hn_0[/ame]
 

Pirati

Aga i Lugines
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
10,165
Reaction score
536
Points
113
Përgjigje e: Muzike Shqiptare nga te huajt dhe diaspora

edhe ketu nje mix

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=wWK0XnEfcUg[/ame]
 

Dredhza

Anëtar
Anëtar
Apr 10, 2015
Postime
842
Reaction score
22
Points
18
Location
Kosove
T'hujt t'u knu shqip

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=HStKnLYOwaE[/ame]
 

Dredhza

Anëtar
Anëtar
Apr 10, 2015
Postime
842
Reaction score
22
Points
18
Location
Kosove
Re: T'hujt t'u knu shqip

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=gCJVoLYTKnw[/ame]
 

Dredhza

Anëtar
Anëtar
Apr 10, 2015
Postime
842
Reaction score
22
Points
18
Location
Kosove
Re: T'hujt t'u knu shqip

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=O140SNyOYmo[/ame]
 

Dredhza

Anëtar
Anëtar
Apr 10, 2015
Postime
842
Reaction score
22
Points
18
Location
Kosove
Re: T'hujt t'u knu shqip

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=BDvUExLAO9Q[/ame]
 

Dredhza

Anëtar
Anëtar
Apr 10, 2015
Postime
842
Reaction score
22
Points
18
Location
Kosove
Re: T'hujt t'u knu shqip

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=LC2A8cWrBrQ[/ame]
 

Dredhza

Anëtar
Anëtar
Apr 10, 2015
Postime
842
Reaction score
22
Points
18
Location
Kosove
Re: T'hujt t'u knu shqip

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=KElhlPxqk7g[/ame]
 

Dredhza

Anëtar
Anëtar
Apr 10, 2015
Postime
842
Reaction score
22
Points
18
Location
Kosove
Re: T'hujt t'u knu shqip

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Z5xIdh9NFSs[/ame]
 

Dredhza

Anëtar
Anëtar
Apr 10, 2015
Postime
842
Reaction score
22
Points
18
Location
Kosove
Re: T'hujt t'u knu shqip

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=ArB4ZsTJRKk[/ame]
 

Dredhza

Anëtar
Anëtar
Apr 10, 2015
Postime
842
Reaction score
22
Points
18
Location
Kosove
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=yP8b0Jhc39Y[/ame]

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Qv3pYDBZXYk[/ame]
 

Fshatari

No vip
Anëtar
Jul 27, 2013
Postime
7,572
Reaction score
471
Points
83
Ani More Nuse - Barcelona Ethnic Band
Ani Mori Nuse, do thoshte Gi !
(Kjo kengetarja e kombesise kataloneze ngjan pak me Vjosa Osmanin)

 
Top